Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!! PERBALLE MINISTRISE SE JASHTME, NGJITUR ME MINISTRINE E SHENDETESISE,

buze rruge, | 70 M2 | 230.000 Euro

Shitet dyqan, 70 M2, +50m², kati I. Me hipoteke

Botuar më 19/06/2018
230.000,00 euro

RRUGA REFIK SERICA, ELBASAN

Prane Shkolles se Gjuheve te Huaja, | 100 M2 | 35.000 Leke

Ambjent per dyqan ose bar/kafe, mundesi per verande,, 100 M2, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/06/2018
35.000 leke/muaj

RRUGA " PJETER BUDI"

Kompleksi Ana | 35 M2 | 20.000 Leke

35 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 23/06/2018
20.000 leke/muaj

BULEVARDI BAJRAM CURRI

perballe ish ATSH prane Xhamise te Tabakeve | 18 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan me siperfaqe, 18 M2, 1 banjo

Botuar më 23/06/2018
25.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

Tek supermarketi Spar | 28 M2 | 42.000 Euro

Shitet dyqan, 28 M2, 1 banjo, me hipoteke

Botuar më 23/06/2018
42.000,00 euro

RRUGA HOXHA TAHSIM, FARMACIA 5

Perballe Farmacise 5 Pallatet Aurora | 110 M2 | 120.000 Euro

Shitet Bar Kafe e mobiluar me te gjitha paisjet. Siperfaqa e ambjetit 110 m2 ( 51 metra Kati pare dhe 59 metra Kati I dyte) , dy kate me dy dyer dhe me oborr tek hyrja.Cdo investim Brenda I bere me super cilesiMund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme si: bar restorant, klinike, supermaket, zyra etj.Me dokumenta te rregullta hipotekore. Shitet per arsye largimi nga shqiperia, 110 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, vendparkim, depo, oborr, i mobiluar, gjendja: e re, Mundesi shfrytezimi dy oborret si brenda kompleksit ashtu edhe ate jasht, mundesi parkimi

Botuar më 23/06/2018
120.000,00 euro

RR."XHANFIZE KEKO"

PRANE TELEVIZIONIT KLAN | 80 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 80 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/06/2018
50.000 leke/muaj

RRUGA REXHEP SHALA

KMY. YZBERISHT | 90 M2 | 10.000.000 Leke

Shitet ambjent biznesi ne Yzberisht. Biznesi eshte i ngritur dhe me klientele te rregullt., 90 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/06/2018
10.000.000 leke

RRUGA DURRESIT

Buze rruge | 26 M2 | 500 Euro

Jepet dyqan me qera në rrugën e Durrësit., 26 M2

Botuar më 23/06/2018
500,00 euro/muaj

TEK FARMACIA 10

buze rruge kryesore, tek stacioni urbanit | 25 M2 | 145.000 Euro

Shitet dyqan, 25 M2, 1 banjo, Me hipoteke. Aktualisht me qera 70.000 Leke

Botuar më 23/06/2018
145.000,00 euro

RRUGA FRIGORIFERIT

LAGJJA BESA | 32 M2 | 40.000 Leke

Jepen me qera dy dyqane 30 m dhe, 32 M2, aktualisht bosh. Cmimi per secilin

Botuar më 23/06/2018
40.000 leke