Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, jepet me qera dy katet e nje godine kater kateshe | 480 M2 | 3.600 Euro

Secili kate, 480 M2, bosh, parkim, uje, roje 24h, pastruese, 3.5m lartesi, I perfshta...

Botuar me 17/09/2018
3.600,00 euro

RR. "5 MAJ",

prane qendres "Concord" | 23 M2 | 19.000 Euro

Shitet dyqan, 23 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, me çertifikate pronesie

Botuar me 24/09/2018
19.000,00 euro

RR. "ISLAM ALLA"

Myslym Shyri | 130 M2 | 1.500 Euro

Ne Rr. "Islam Alla", prane rr. "Myslym Shyri", Jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjenti me siperfaqe 110 m2 dhe sip. 20 m2 verande, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Organizohet nga 1 hapsire dhe 1 tualet. Ambjenti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si lokal, restorant, zyra, klinike, etj.. Cmimi: 1500 Euro / muaj. Per me shume informacion, kontakto 0676022313, 130 M2, 2 ambjente, totali i kateve 9, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar me 24/09/2018
1.500,00 euro/muaj

RRUGA DISHA

KODRA E PRIFTIT | 35 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 35 M2, pershtatet per cdo lloj aktiviteti

Botuar me 24/09/2018
15.000 leke

RR. DON BOSKO

afer restorant Gjeli | 30 M2 | 2.000 Euro

Shitet dyqan, 30 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 7, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar me 24/09/2018
2.000,00 euro

RR."MIHAL GRAMENO"

afer Shkolles se Baletit | 20 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2

Botuar me 24/09/2018
17.000 leke

RRUGA E DURRESIT

perballe shkolles "Qemal Stafa" | 40 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2

Botuar me 24/09/2018
60.000 leke

FIER, PRANE GJIMNAZIT TE RI DHE UNAZËS

buze rrugës Andon Doro | 40 M2 | 33.000 Euro

Shitet market me artikuj te perzier aktualisht ne pune. Shitet me gjithë frigoriferat dhe vitrinat., 40 M2, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, oborr, i mobiluar, gjendja: e re, Xhiroja ditore shkon 150000 leke. Perreth marketit ka oborr rreth 180 m2 me peme i rrethuar qe i takon marketit.

Botuar me 24/09/2018
33.000,00 euro

NE RRUGEN FADIL RADA

buze rruge, prane Pazarit te Ri, | 92 M2 | 1.350 Euro

Shitet ap. Kati I, me hipoteke, I ndare ne 3 apartamente: 1+1, gasoniere dhe dyqan, 92 M2, secili I kompletuar me tualet. Mundesia e qeradhenies eshte e shpejte.

Botuar me 24/09/2018
1.350,00 euroÇmimi/m2

BULEVARDI GJERGJ FISHTA,

prane ekspozites Shqiperia Sot, ne kend pallati, | 60 M2 | 700 Euro

Jepet me qera dyqan, 60 M2, 2 banjo, ballkon, me fasade te plote xhami. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar me 24/09/2018
700,00 euro

BULEVARDI BAJRAM CURRI,

buze rruge | 46 M2 | 198.000 Euro

Shitet dyqan, kati I, 46 M2, me hipoteke njesi, fasad xhami ballore 5.5m me fasad xhami anesore 9m, ne kend rruge, aktualisht me qera kontrate afatgjate .

Botuar me 24/09/2018
198.000,00 euro