Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET DYQAN RRUGA FORTUZI PRANE MINISTRISE SE DREJTESISE NE TIRANE (ID 4171274)

Rruga Fortuzi, | 55 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan me siperfaqe totale 55 m², buze rruge, fasade xhami, tualet, shume i pershtatshem per zyre avokatie, parukeri, kancelari. Cmimi 175000 euro., 55 M2, Property ID : 4171274 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
175.000,00 euro

SHITET DYQAN RRUGA FORTUZI PRANE MINISTRISE SE DREJTESISE NE TIRANE (ID 4171274)

Rruga Fortuzi, | 55 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan me siperfaqe totale 55 m², buze rruge, fasade xhami, tualet, shume i pershtatshem per zyre avokatie, parukeri, kancelari. Cmimi 175000 euro., 55 M2, Property ID : 4171274 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
175.000,00 euro

DYQAN ME QERA - RRUGA E DURRESIT

tek Intesa San Paulo | 25 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 25 M2, e Pershtatshme per cdo lloj Biznesi

Botuar më 28/09/2021
35.000 leke/muaj

DYQAN NE SHITJE - RRUGA HYSNI GERBOLLI

prane Kryqit te kuq | 57 M2 | 102.600 Euro

Shitet dyqani ose nderrohet me apartament rreth te njejtes vlere ne Tirane., 57 M2, totali i kateve 70, 2 banjo, verande, gjendja: e re

Botuar më 28/09/2021
102.600,00 euro

DYQAN NË SHITJE NË RRUGËN ASIM VOKSHI PRANË SHKOLLËS HARRY FULTZ NË TIRANË (ID 4171283)

Në rrugën Asim Vokshi pranë shkollës Harry Fultz | 29 M2 | 58.000 Euro

Shitet dyqan, me hipotekë, sipërfaqe 29m², open space, fasade xhami, tualet, bosh.Cmimi 58000 euro., 29 M2, Property ID : 4171283 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
58.000,00 euro

DYQAN NE SHITJE NE ZONEN E VASIL SHANTOS PRANE HOTEL DIPLOMAT 2 (ID 4171280)

Ne zonen e Vasil Shantos prane Hotel Diplomat 2, | 16.7 M2 | 20.000 Euro

Shitet dyqan, me siperfaqe 16.7 m², ndodhet ne katin perdhe, pallat i ri, 1 ambient, tualet, me verande perpara. Disponon hipoteke. Mundesi shume e mire investimi per fotostudio, berber, sallon bukurie, rrobaqepes etj.Cmimi 20.000 euro (i diskutueshem), 16.7 M2

Botuar më 28/09/2021
20.000,00 euro

DYQAN ME QERA NE ZONEN E DON BOSKOS PRANE FIORI DI BOSKO NE TIRANE (ID 4271464)

Ne Don Bosko, prane FIORI DI BOSKO, | 95 M2 | 800 Euro

Jepet me qera Ambjent Biznesi Open Space, ne pallat te Ri, bosh, siperfaqe 95 m², kati 0, 2 tualete, me mundesi ndarjeje ne 2 ambjente, fasade xhami, verande 50 m², e shfrytzueshme rreth e rrotull dyqanit, orientim me diell.I pershtatshem per Zyre, Dyqan, Bar-Kafe, Piceri, etj. Jepet me qera 800 euro, 95 M2, Property ID : 4271464 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
800,00 euro

RR. DURRESIT

Rr. Durresit | 25 M2 | 300 Euro

Jepen 2 ambiente identik te njejta, ngjtur me njera tjetren, per zyra ne Rr. e Durresit.Ambientet jane secila 25m2, totalisht te rikonstruktuara me punime te fundit cilesore.Kane nga nje tualet secila. Mund te jene shume funksionale per zyra te profileve te ndryshme te cilat kerkojn ambjent elitar per te zhvilluar biznesin e tyre., 25 M2, 1 banjo

Botuar më 28/09/2021
300,00 euro

DON BOSKO

prane pallateve TID. | 36 M2 | 72.000 Euro

Shitet ambient biznesi ne Don Bosko, Rr.Eshref Frasheri prane pallateve TID.Ambienti ka siperfaqe 36 m2, ka dhe 1 tualet.Ndodhet buze rruge, prane pallateve dhe te jep komoditetin per tipologji te ndryshme biznesi.Per me shume informacion na kontaktoni., 36 M2, 1 banjo

Botuar më 28/09/2021
72.000,00 euro

DYQAN NE SHITJE NE RRUGEN NAIM FRASHERI NE AFERSI TE FISH SHOP NE TIRANE (ID 4171282)

Ne rrugen Naim Frasheri ne afersi te Fish Shop | 38.8 M2 | 84.000 Euro

Shitet dyqan me hipoteke, siperfaqa 38.8 m², kati zero ne nje pallat te ri, tualet, fasade xhami, open space, buze rruge.Cmimi 84000 Euro, 38.8 M2, Property ID : 4171282 wwwdreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
84.000,00 euro
)