Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

XHAMLLIKU

spitali i pediatrise | 100 M2 | 85.000 Leke

Marketi jepet me qira ne vleren prej 85 000 lekesh,ku perfshihet dhe tatimi i mbajtur ne burim.Ambienti mund te jepet edhe per aktivitete te tjera biznesi pasi ne afersi te tij ndodhen institucione te ndryshme., 100 M2, 2 ambjente, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ne ambient gjenden te gjitha pajisjet e nevojshme( rafte metalike, rafte vererash,disa lloje frigoriferesh, dhoma frigoriferike,kasa,2 lexues barkodesh,PC si dhe liste e produkteve

Botuar më 26/02/2021
85.000 leke/muaj

DYQAN ME QERA NE ZONEN E MYSLYM SHYRIT PRANE DREJTORISE SE POLICISE (ID 4271526).

Ne zonen e Myslym Shyrit prane Drejtorise se Policise | 80 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera dyqan, siperfaqja 80 m², kat i 1, lartesia 2.4 metra, bosh, open space, parket, tualet, fasade xhami. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi ose zyra., 80 M2, Property ID : 4271526 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/02/2021
1.200,00 euro

DYQAN ME QERA NE ZONEN E MYSLYM SHYRIT PRANE DREJTORISE SE POLICISE (ID 4271525).

Ne zonen e Myslym Shyrit prane Drejtorise se Policise | 53 M2 | 850 Euro

Jepet me qera dyqan, siperfaqja 53 m², kat i 1, bosh, lartesia 3 metra, parket, aneks, tualet, fasade xhami. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi ose zyra., 53 M2, Property ID : 4271525 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/02/2021
850,00 euro

BULEVARDI ZHAN D'ARK

rruge kryesore | 72 M2 | 190.000 Euro

Shitet ambient komercial , ne rruge kryesore, bulevardi Zhan D’ark.Ambienti ka siperfaqe 72 m2.I pajisur me dokumentacion te rregullt.Per me shume na kontaktoni., 72 M2, 1 banjo

Botuar më 26/02/2021
190.000,00 euro

RRUGA PJETER BUDI

prane Ambasades Suedeze, | 130 M2 | 800 Euro

Jepet dyqani dublex me qeraMe siperfaqe 130 M2, 2 kateOfrohet:• I pershtatshem per estetik, kurse, zyre kontabiliteti, qendra laboratori etj.• 2 kate•60 m2 kati i dyte dhe 70 m2 kati larteCmimi: 800 euroID AI 072, 130 M2, bosh

Botuar më 26/02/2021
800,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA AMBIENT PER BIZNES TEK RRUGA BARRIKADAVE

Gjimnazi Sami Frasheri | 50 M2 | 30.000 Leke

Ambienti eshte rreth 50 m2 i ndare ne dy ambjente por mund te ndahet dhe nje e trete per ambjent pune ne rast se jepet me qira per zyra.Ambjenti eshte i pershtatshem per dyqane te ndryshme si psh parukeri sallon bukurie , berber dhe zyra te ndryshme .Ambjenti ka goxha fasade xhami nga jashte per te reklamuar biznesin tuaj si dhe eshte i pajisur me kondicioner., 50 M2, 2 ambjente, totali i kateve 9, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 26/02/2021
30.000 leke/muaj

JEPET ME QIRA DYQAN AFER 21 DHJETORIT

21 Dhjetori | 32 M2 | 200 Euro

Ambjenti eshte rreth 35 m2 dhe eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetesh , si psh zyra dyqane te ndryshme fasonerie etj.Ambjenti ka nje fasade te madhe xhami per te reklamuar biznesin tuaj .Ambienti ka gjithashtu dhe tualet ne brendesi te tij., 32 M2, totali i kateve 9, 1 banjo, bosh

Botuar më 26/02/2021
200,00 euro/muaj

BULEVARDI ZHAN D'ARK

rruge kryesore | 72 M2 | 190.000 Euro

Shitet ambient komercial , ne rruge kryesore, bulevardi Zhan D’ark.Ambienti ka siperfaqe 72 m2.I pajisur me dokumentacion te rregullt.Per me shume na kontaktoni., 72 M2, 1 banjo

Botuar më 26/02/2021
190.000,00 euro

21 DHJETORI

prane Hotel Mondial | 25 M2 | 250 Euro

21-Dhjetori, prane Hotel Mondial, jepet me qera Dyqan/Zyre i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, bosh, siperfaqe 25 m2, kati i pare. Dyqani eshte open space, posedon fasade xhami, tualet. Kusht i domosdoshem parapagim 6-muaj deri ne 1-vit, dhe cmimi behet i ndryshueshem.Jepet me qera 250 Euro ne muaj., 25 M2, 1 banjo

Botuar më 26/02/2021
250,00 euro/muaj

DYQAN NE SHITJE NE ZONEN E BULEVARDIT BAJRAM CURRI PRANE CREDINS BANK (ID 4171205).

Ne zonen e bulevardit Bajram Curri prane Credins Bank | 55 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyqan, siperfaqja 55 m² , me hipoteke, kat i 1, open space, tualet, lartesi 3 metra, fasade xhami, i pershtatshem per cdo aktivitet biznesi., 55 M2, Property ID : 4171205 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/02/2021
120.000,00 euro
)