Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK SELVIA

rruga e Dibres, buze rruges kryesore | 64 M2 | 384.000 Euro

Shitet dyqan, 64 M2, me tualet, e rregulluar totalisht, aktualisht me qera mujore 1050 Euro, me hipoteke te rregullt.

Botuar më 28/02/2020
384.000,00 euro

OKAZION! KOMUNA E PARISIT

Brenda pallateve, tek lulishtja | 29 M2 | 55.000 Euro

Shitet dyqan me hipotek te rregullt, 29 M2, +bodrum ne perdorim dhe tualet te rregullt. Pershatet per zyre, klinike, parukeri-estetik, call center etj. Numer ne greqi 00306942636942

Botuar më 28/02/2020
55.000,00 euro

PALLATET CABEJ

perballe 4 - 7777 , Rruga besim Alla | 25 M2 | 32.500 Euro

Shitet dyqan, 25 M2, me hipoteke ,

Botuar më 27/02/2020
32.500,00 euro

PALLATET CABEJ

Perballe 4- 7777 , Rruga : Besim Alla | 53 M2 | 79.500 Euro

Shitet dyqan, 53 M2, me mundesi zgjerimi deri ne 87 m2 + 180 m2 shesh i shfrytezueshem , me hipoteke

Botuar më 27/02/2020
79.500,00 euro

RR. "NIKOLLA TUPE",

perballe njesise bashkiake nr .5 | 15 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 15 M2, kati 1, gjendja: e mire, i rregulluar

Botuar më 27/02/2020
25.000 leke

KOMUNA PARISIT

Prane zyrave sigmes | 50 M2 | 99.000 Euro

Shitet dyqane me hipoteke, 50 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/02/2020
99.000,00 euro

RR. "DON BOSKO",

brenda kompleksit Vizion Plus | 80 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 80 M2, i rregulluar. I pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 27/02/2020
50.000 leke

RR. "GJERGJ LEGISI"

LAPRAKE, BLLOKU "GINTASH", PERBALLE FUSHES SE SPORTIT | 35 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan mishi, 35 M2, kati I, i pershtatshem edhe per aktivitete te tjera tregtare, jepet me afat te gjate

Botuar më 27/02/2020
20.000 leke

BULEVARDI DYRRAH

Vitrinat Haveriku | 300 M2 | 3.700 Euro

Jepet me qira i tërë ambjenti Vitrinat Haveriku, 300 M2, 1 banjo, Preferohet kontratë afatgjatë, garanci dhe seriozitet

Botuar më 27/02/2020
3.700,00 euro/muaj

TIRANE E RE, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

perballe ish Kesh-it | 50 M2 | 110.000 Euro

Shitet dyqan bar restorant, me ambjent te jashtem funksional per 8 tavolina, 50 M2, Aktualisht ne pune dhe me klientele. Me hipoteke

Botuar më 27/02/2020
110.000,00 euro
)