Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA STUDENTI

tek 21 dhjetori, afer zjarrefikseve, prapa fakultetit te inxhinerise se ndertimit dhe arkitektures | 60 M2 | 25.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
Rruga studenti, tek 21 dhjetori, afer zjarrefikseve, prapa fakultetit te inxhinerise se ndertimit dhe arkitektures, 60 M2, 25.000 leke i padiskutueshem
1 ambjent, 1 banjo, kati 2
Përshkrim

Jepet me qera dyqan, 60 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi

25.000 leke/muaj

Botuar më 14/08/2019

Telefon
Email