Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA STEFAN KACULINI

Kryqezimi i rruges kryesore afer Galaktik | 71.2 M2 | 72000 Euro
Përshkrim

Shitet ambient për dyqan ose zyra në Durrës në çmim ofertë 72.000€. Ambienti ka sipërfaqe 71.2m2, me vetrata xhami dhe pamje nga oborri i rezidencës, 71.2 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
RRUGA STEFAN KACULINI, Kryqezimi i rruges kryesore afer Galaktik, 71.2 M2, 72.000 euro
1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: e re
72.000,00 euro

Botuar më 14/06/2018

Telefon
Email