Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK KOMUNA E PARISIT

KOMUNA E PARISIT | 56 M2 | 140.000 Euro

Shitet ambient biznesi tek Komuna e Parisit. Ambienti ka siperfaqe totale 56 m2. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Eshte open space, i pajisur me sistem sigurie dhe ka 1 tualet. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500, 56 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/03/2021
140.000,00 euro

ISH PARKU

RRUGA FROSINA PLAKU | 80 M2 | 400 Euro

80 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, ambienti mund te perdoret per bar ose zyra

Botuar më 07/03/2021
400,00 euro/muaj

RRUGA E DURRESIT

PRANE QENDRES AFER ME M.ARSIMIT | 55 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Dyqan ne rruge kryesore, 55 M2, 1 banjo, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/03/2021
550,00 euro/muaj

RRUGA QEMAL STAFA

afer shkolles se kuqe | 47.59 M2 | 109.457 Euro

Rruga Qemal Stafa, afer Shkolles se Kuqe, shitet Dyqan me siperfaqe 47.59 m2 me Hipoteke, kati pare. Ambienti eshte i investuar dhe i ndare ne dy kate. Momentalisht eshte e dhene me qira ., 47.59 M2, 2 banjo

Botuar më 07/03/2021
109.457,00 euro

DURRES TEK DYQANI I DYLIT

Durres tek dyqani i Dylit | 51 M2 | 36.000 Euro

Në Durrës pranë Dyqanit të Dylit në rrugë kryesore SHITET kati i 1 i një pallati ekzistues me sipërfaqe 51 m2. I përshtatshëm për biznes ose banim. Në përdorim dhe një oborr dhe baçe.Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 36.000 euro.Për çdo informacion kontaktoni në Cel. 0684109062E-mail. [email protected], 51 M2, 2 ambjente, totali i kateve 4, 1 banjo, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 07/03/2021
36.000,00 euro

DYQAN NE SHITJE NE RRUGEN MINE PEZA NE AFERSI TE RAJONIT TE POLICISE NR 3 NE TIRANE (ID 4171215)

Ne rrugen Mine Peza ne afersi te Rajonit te Policise Nr 3 | 28.5 M2 | 60.000 Euro

Shitet dyqan me hipoteke, siperfaqa 28.5 m², tualet, buze rruge, kati zero i nje pallati ekzistues., 28.5 M2, Property ID : 4171215 www.dreamalbania.al

Botuar më 07/03/2021
60.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

Midis Myslym Shyri & Muhamet Gjollesha. | 40 M2 | 95.000 Euro

Shitet dyqan+biznes prane Myslym Shyrit dhe Muhamet Gjollesha.Dyqani ka siperfaqe 40 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues.Biznesi eshte biznes familjar i ngritur nder vite.Xhiro ditore e kenaqshme.Cmimi eshte 95000 euro.Per me shume na kontaktoni., 40 M2

Botuar më 07/03/2021
95.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

Shitet dyqan+biznes prane Myslym Shyrit dhe Muhamet Gjollesha. | 40 M2 | 95.000 Euro

Biznesi eshte biznes familjar i ngritur nder vite.Xhiro ditore e kenaqshme., 40 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire, Me hipoteke

Botuar më 07/03/2021
95.000,00 euro

BULEVARDI ZOGU I

Prane Albania University (Ish UFO) | 65 M2 | 160.000 Euro

SHITET DYQAN me siperfaqe 65 M2 , me Hipoteke, bosh , 1 tualet, i rikonstruktuar , nuk ndodhet buze rruge , mund te perdoret per klinika, farmaci, zyra etj,. Cmimi 160000 €, 65 M2, ID:271320

Botuar më 07/03/2021
160.000,00 euro

DYQAN PER SHITJE NE ZONEN E 21 DHJETORIT PRANE BAR OSLO NE TIRANE (ID 4171210)

21 Dhjetori, afer bar Oslo | 50 M2 | 170.000 Euro

Shitet dyqan ne pallat te Ri, siperfaqe 50 m² me Hipoteke, kati 0,tualet, fasade e madhe xhami dhe me hapje elektronike, e pershtatshme per cdo lloj biznesi., 50 M2, Property ID : 4171210 www.dreamalbania.al

Botuar më 07/03/2021
170.000,00 euro
)