Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DURRES! LAGJIA 11,

perballe gropes arkeologjike | 308 M2 | 300.000 Euro

Shitet ambjent komercial, aktualisht i ndare ne 2 ambjente, njeri i kompletuar si zyr...

Botuar më 22/04/2019
300.000,00 euro

RR. “DIBRES”

mbrapa Medreses, 10m nga rruga kryesore, prane furre buke Suaj, me fasad xhami nga rruga kryesore, | 43 M2 | 58.000 Euro

Shitet dyqan, 43 M2, kati I, me tend, kondicionim, me tualet, me hipoteke. Aktualisht...

Botuar më 22/04/2019
58.000,00 euro

RRUGA DRITAN HOXHA

Pallatet Hauwai | 54 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 54 M2, kati 1, jo bodrum

Botuar më 25/04/2019
40.000 leke

TEK KRYQEZIMI I RRUGES THANAS ZIKO

ME 4 DESHMORET, 150 m MBI SHKOLLEN PARTIZANI | 38 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 38 M2, i per pershtatshem per cdo lloj biznesi, aktualisht parukeri, ka te montuara dy pasqyra fikse

Botuar më 25/04/2019
25.000 leke

RRUGA "ALI DEMI"

Pallati i Ukt | 35 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 35 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/04/2019
25.000 leke/muaj

YZBERISHTE

3 Deshmoret, Kati 0 | 275 M2 | 240.000 Euro

Shitet dyqan furre buke pasticeri bashke me linjen e prodhimit te saj. Ambienti ka piken e shitjes dhe ekpozitoret me gjithe aksesoret dhe shitjen te gjitha. Gjithashtu nje pjese e saj eshte dublex per magazinim ose zyre. Kati perdhes -1 eshte komplet linja e prodhimit te bukes dhe embesirave me te gjitha paisjet furrat,brumatricet etj gjithashtu ka dhe nje dhome frigoriferike ne dispozicion., 275 M2, 2 ambjente, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/04/2019
240.000,00 euro

ZONA E FRESKUT RRUGA E MUHAMET DELIU

Zona e Freskut | 130 M2 | 108.000 Euro

Cmim OKAZION !!!Ne Tirane ne zonen e Freskut rruga e Thesarit SHITET dyqan me siperfaqe neto te brendshme 130 m2. Dyqani eshte buze rruge dhe sherben per aktivitete te ndryshme.Gjithashtu ne cmim perfshihet dhe nje verande me sip. 8 m2. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 108.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 130 M2, 1 ambjent, totali i kateve 8, 1 banjo, verande, bosh

Botuar më 25/04/2019
108.000,00 euro

UNAZE E RE

Buze rruge | 70 M2 | 112.000 Euro

Shitet ambjent komercial zonen e Astirit me siperfaqe totale 70 m2.Ambienti eshte me fasade xhami kati 0.Per nje vizite ne prone, kontaktoni ne 0672070018., 70 M2, 1 ambjent, 1 banjo, gjendja: e re

Botuar më 25/04/2019
112.000,00 euro

RR." MIHAL GRAMENO"

tek shkolla Mihal Grameno | 35 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 35 M2

Botuar më 25/04/2019
15.000 leke

RRUGA E BARRIKADAVE,

prane gjimnazit "Sami Frasheri" | 50 M2 | 125.000 Euro

Shitet dyqan, 50 M2, 2 ambjente, kati 1, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/04/2019
125.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

prane Drejtorise se Policise | 100 M2 | 600.000 Euro

Shitet dyqan, 100 M2, dublex, me hipoteke

Botuar më 25/04/2019
600.000,00 euro

TEK BRRYLI

ish-Rozafa e Vjeter | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ose shitet dyqan, 60 M2

Botuar më 25/04/2019
300,00 euro/muaj