Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!! PERBALLE MINISTRISE SE JASHTME, NGJITUR ME MINISTRINE E SHENDETESISE,

buze rruge, | 70 M2 | 230.000 Euro

Shitet dyqan, 70 M2, +50m², kati I. Me hipoteke

Botuar më 19/06/2018
230.000,00 euro

RRUGA MEDAR SHTYLLA

komuna e parisit, pallatet e Alban Tirana | 51.2 M2 | 75.000 Euro

Shitet dyqan, 51.2 M2, 2 ambjente, 1 banjo, gjendja: shume e mire, i pershtatshem edhe per perdorim zyre,klinike,farmacie etc. Me hipoteke

Botuar më 20/06/2018
75.000,00 euro

MIDIS RRUGES ELBASANIT DHE SHKOLLES SE BALETIT

Midis Rruges Elbasanit dhe Shkolles se Baletit, majtas "Restorant Peshku i Arte" ne rrugen Bako Dervishaj --------- | 16 M2 | 30.000 Leke

Dyqan 16 m2 jepet me qera, dyqani me certificate pronesie, edhe lulishtja perpara dyqanit me certificate pronesie. majtas "Restorant Peshku i Arte"., 16 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/06/2018
30.000 leke/muaj

RRUGA SULEJMAN DELVINA

mbas sahatit te Stadiumit Dinamo, | 97 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambjent, 97 M2, me oborr 70 m2. Ne rruge kryesore. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, (bar kafe, restorant, klinike dentare, laborator, etj).

Botuar më 20/06/2018
600,00 euro/muaj

RR. KOMUNA PARISIT

ish Sigma | 16 M2 | 32.000 Euro

Shitet dyqan, 16 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, aktualisht me qera berber. Me hipoteke

Botuar më 20/06/2018
32.000,00 euro

LAGJA CLIRIMI , LUSHNJE

perballe Komisariatit te Policise | 80 M2 | 45.000 Euro

Shiten dy dyqane me hipoteke, kati 1 aktualisht parukeri, kati 2 bosh, gati per shfrytezim ambjenti, total, 80 M2

Botuar më 20/06/2018
45.000,00 euro

RR. "BARIKATAVE"

mbrapa Martenitetit | 80 M2 | 11 Euro

Jepet me qera dyqan, 80 M2, me tulet, ndricim, ne rruge kryesore, i sapo restauruar.

Botuar më 20/06/2018
11,00 euroÇmimi/m2

RR."NDRE MJEDA"

buze rruges kryesore | 74 M2 | 180.000 Euro

Shitet Dyqan njesi, 74 M2, +74m² bodrum. Me certifikate pronesie te rregullt

Botuar më 20/06/2018
180.000,00 euro

UNAZA E RE, TEK ASTIRI

prane Kompleksit Molla, Rr. "Aleksandri Madh" | 100 M2 | 250 Euro

Jepet me qera dyqan ose shitet 1500 euro/m², 100 M2, i pershtatshem per çdo lloje aktiviteti. Me instalime per k/bufe

Botuar më 19/06/2018
250,00 euro

TEK FRESKU, RRUGA MUHAMED DELIU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 260 M2 | 130.000 Euro

Shitet dyqan, 260 M2, 1 banjo, me certifikate pronesie. I pershtatshem per aktivitete Te ndryshme si psh: supermarket, restorant, kafe, rrobaqepsi, punishte, magazine etj

Botuar më 19/06/2018
500,00 euro/m2

BUZE RRUGES ALI DEMI

ngjitur me shkollen 1 Maji | 50 M2 | 350 Euro

Jepet me qera dyqan. Kati 1 Pallat i ri punime cilesore, 50 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri”. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar më 19/06/2018
350,00 euro