Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA PETI, PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK

Siper Conad | 65 M2 | 62000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Rruga Peti, prane kopshtit zoologjik, Siper Conad, 65 M2, 62.000 euro i diskutueshem
1 banjo, gjendja: shume e mire
Përshkrim

Dyqani eshte 65 m2, me hipotek dhe ne super gjendje, 65 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire

62.000,00 euro

Botuar më 12/06/2019

Telefon
Email