Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA MYSLYM SHYRI

prane kinema Dajtit, buze rruges kryesore | 90 M2 | 630000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Rruga Myslym Shyri, prane kinema Dajtit, buze rruges kryesore, 90 M2, 630.000 euro i diskutueshem
Përshkrim

Shitet dyqan, 90 M2, Dyqani eshte me kontrate qeraje dhe pagese 1500 euro/muaj.

7.000,00 euro/m²

Botuar më 11/06/2019

Telefon