Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

QESARAK

Rruga Tirane Dajt, buze rruges kryesore | 671 M2 | 134.200 Euro

Shitet me certificate pronesie, ambient ne katin e pare te pallatit, me lartesi 2.8m, I pershtatshem per cdo lloj biznesesh, sip neto 569m², pjese e perbashket 102m², sip.totale, 671 M2, e cila eshte nen koston e ndertimit. Te interesuarit jane te mirepritur nga ora 9.00-18.00. Per arsye moshe, shitet me cmim minimal nen

Botuar më 20/05/2019
134.200,00 euro

PERBALLE PARLAMENTIT,

RRUGA G.W. Bush, | 50 M2 | 500 Euro

Jepet me qera dyqan, 50 M2, kati 1, me tualet. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 20/05/2019
500,00 euro

MISTO MAME

shiten | 550 M2 | 1.100.000 Euro

Dyqane 45.6m² deri, 550 M2, me certifikate pronesie

Botuar më 20/05/2019
1.100.000,00 euro

MISTO MAME

shitet | 250 M2 | 1.250 Euro

Dyqan, 250 M2, me certifikate pronesie

Botuar më 20/05/2019
1.250,00 euro

ISH FUSHA E AVIACIONIT

GARDEN REZIDENCE TURDIU | 73 M2 | 600 Euro

Jepet me qera dyqan, 73 M2, 1 banjo

Botuar më 19/05/2019
600,00 euro/muaj

NE FUND TE RRUGES TEFTA TASHKO,

KU KRYQEZOHET ME RR.VLLAZEN HUTA | 22 M2 | 30.000 Leke

Jepen me qera dy dyqane, 22 M2, dhe 40 m², me vendodhje me qarkullim njerezish, makinash. Pershtaten per biznese. Cmimi per secilen

Botuar më 18/05/2019
30.000 leke

RR. “5 MAJI"

brenda qendres tregtare Concord | 41 M2 | 123.000 Euro

Shitet ambient per biznes, 41 M2, me hipoteke

Botuar më 18/05/2019
123.000,00 euro

RR. “HOXHA TAHSIM”,

prane sheshit Avni Rustemi | 53 M2 | 7.000 Euro

Shitet dyqan, 53 M2, kati I.

Botuar më 18/05/2019
7.000,00 euro/m²

RRUGA SALI BUTKA

RRUGA SALI BUTKA | 15 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 15 M2

Botuar më 18/05/2019
17.000 leke

RR. MINE PEZA PERBALL DYQANIT BENETON

tek Kafe Flora | 34.85 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyqan, 34.85 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo

Botuar më 18/05/2019
120.000,00 euro