Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION!!!! RRUGA E KAVAJES, ISH PARKU I AUTOBUZAVE

rruga Babe Rexha, kompleksi Kristal 2 | 71 M2 | 10 Euro

Jepen me qera 3 dyqane, ngjitur me njeri tjetrin, 137m², 46m² dhe i fundit, 71 M2, lartesia 5m, secili me tualet. Te pershtatshme per cdo lloj biznesi. jepen ose vec e vec ose nje siperfaqe e tere

Botuar më 25/01/2020
10,00 euro/m²

RRUGA E DIBRES, PRANE MEDRESES,

NGJITUR ME LUXMODA MARKET, BUZE RRUGE | 22 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, sip, 22 M2, Cmimi

Botuar më 25/01/2020
30.000 leke

BRENDA TREGUT ÇAM,

ne rruge kryesore | 16 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 16 M2, i pershtatshem per biznese te ndryshme

Botuar më 25/01/2020
70.000 leke

UNAZA E RE, TEK ASTIRI

prane Kompleksit Molla, Rr. "Aleksandri Madh" | 100 M2 | 250 Euro

Jepet me qera dyqan ose shitet 1500 euro/m², 100 M2, i pershtatshem per çdo lloje aktiviteti. Me instalime per k/bufe

Botuar më 24/01/2020
250,00 euro

RR. "HOXHA TAHSIM"

800m nga sheshi Avni Rustemi | 60 M2 | 35.000 Leke

Ne rruge kryesore, jepet me qera dyqan, 60 M2, bosh, buze rruges kryesore, me dy ambiente+banjo.

Botuar më 24/01/2020
35.000 leke

RRUGA " PJETER BUDI "

Rruga E Elbasanit | 33 M2 | 43.000 Euro

Ambienti ndodhet tek Rruga "Pjeter Budi". Informacion mbi Ambientin: • Buzë rruge • Kati i 0 • Sipërfaqja e ambientit: 33 m2 • 1 Tualet • Fasad xhami 3 m . • Lartësi: 4 m • I investuar • Me dokumentacion të rregullt hipotekor. • Ambienti është i përshtatshëm për dyqan, zyra etj. • Aktualisht bosh. • Mundesi shumë e mirë investimi. • Për ta vizituar na kontaktoni!, 33 M2, 1 banjo

Botuar më 24/01/2020
43.000,00 euro

TEK SHESHI SHQIPONJA,

Rruga Berit Beger | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepen me qera 2 ambiente ngjitur me njera-tjetren, sip. per secilen, 50 M2, kati 1, te pershtatshme per furre buke, punishte ose magazine, biznese te ndryshme. Çmimi per secilin

Botuar më 24/01/2020
25.000 leke

RRUGA E DIBRES

Medreseja | 65 M2 | 40.000 Leke

Epet me qira ambient komerçial 57m2 pranë Medresesë. Ambienti pozicionohet në katin 0 të një pallati të ri dhe organizohet nga dy ambiente dhe një tualet. Ambienti është ideal për klinika, zyra të ndryshme dhe aktivitete të tjera tregtare.Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë jeni të ftuar të kontaktoni!, 65 M2, 3 ambjente, totali i kateve 7, 1 banjo, vendparkim, bodrum, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/01/2020
40.000 leke/muaj

YZBERISHT PALLATI BIG MARKET

Yzberisht Pallati Big Market | 132 M2 | 155.000 Euro

Ne Tirane, ne Yzberisht pallati i Big Market SHITET dyqan me siperfaqe totale 132,5 m2 bashke me garazhdin me siperfaqe totale 37,5 m2 . Dyqani ka vetrata te bollshme, i ekspozuar dhe i ndricuar me drite natyrale si dhe ka qepena elektrik. Eshte i pajisur me Certifikate Pronesie.Cmimi 155.000 euro (perfshire garazhdi)Per cdo informacion kontaktoni Cel. 0684109062,E-mail.onlineprona@gmail.com, 132 M2, 2 ambjente, totali i kateve 9, 1 banjo, depo, oborr, bosh, gjendja: e re

Botuar më 24/01/2020
155.000,00 euro

RR.TISH DAIJA, PALLATI ABC

prane qendres Kristal kompleksi KIKA Tirane | 80 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 80 M2, 2 ambjente, 1 banjo, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per biznese te ndryshme. Dyqani eshte i pajisur me tre qepena dhe dy dhoma te ndara

Botuar më 24/01/2020
40.000 leke/muaj
)