Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ALI DEMI TIRANE

Ali Demi Tirane | 34 M2 | 58.000 Euro

Ne Tirane ne Ali Demi tek ish Uzina gjeologjike SHITET dyqan me siperfaqe 34 m2. Dyq...

Botuar më 26/05/2020
58.000,00 euro

BULEVARDI BAJRAM CURRI

buze rruges kryesore, perballe Ministrise se Jashtme, | 20 M2 | 90.000 Euro

Shitet dyqan, 20 M2, gjendja: e rikonstruktuar, me tualet, i pershtatshem per cdo llo...

Botuar më 24/05/2020
90.000,00 euro

TEK KAPE

mbas gjimnazit Besnik Sykja | 91 M2 | 500 Euro

Jepet me qera dyqan, 91 M2, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 30/05/2020
500,00 euro

TEK TREGU ELEKTRIK, RR. “TAULANTIA",

buze rruge | 65 M2 | 550 Euro

Jepet me qera ambient, i sapo rikonstruktuar, me 2 hyrje, siguruar me kamera brenda dhe jashte, linje 3-fazore, sip, 65 M2, 2 banjo, I pershtatshem per: Agjensi Udhetimi, klinike, laborator, farmaci, dyqan lulesh, kancelari, etj. (perjashtohen bizneset si: birrari, restorant, lokal, dyqane peshku).

Botuar më 30/05/2020
550,00 euro

KRYQEZIMI I RRUGES SE PORCELANIT ME UNAZEN E TIRANES, PRANE ROZAFES

prane Rozafa te Brryli | 50 M2 | 500 Euro

Jap me qira dyqan. Anash Bar Oslo, 50 M2

Botuar më 30/05/2020
500,00 euro

FRANG BARDHI

prane qendres Kristal | 54 M2 | 250 Euro

Jepet me qera dyqan, 54 M2, 1 banjo, jepet dhe per zyra

Botuar më 30/05/2020
250,00 euro/muaj

RRUGA ISLAM ALLA, TIRANE

Rruga Islam Alla, Tirane | 26 M2 | 25.000 Leke

Dyqan 26m. rruga "Islam Alla" Dyqani eshte ne rruge kryesore.Perballe shkolles "Konferenca e Pezes" nga mbrapa. Çmimi 25000 lek neto. Tel. 0692061600, 26 M2, kati 1, bosh, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2020
25.000 leke/muaj

BLLOKU GINTASH

Prane bkt, Laprake | 160 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera dyqani 2 katesh(me nje banje), 160 M2, 2 ambjente, totali i kateve 2, 1 banjo

Botuar më 30/05/2020
1.500,00 euro

RR. JOKLIN PERSI

ECO Market, Yzberisht, Pallatet e Reja | 50 M2 | 59.000 Euro

Shitet dyqani me banjo, 2 ane me xhama dhe grila elektrik, me hipoteke, cmimi I diskutueshem per arsye emigrimi. Ka nje pozicionim shume te mire dhe ka forme te rregullt drejtkendore.Karakteristika te dyqanit:- I shtruar i gjithi me pllaka, I lyer.- Vetrate per reklamim sa me te mire.- Banjo- Pajisjet krysore (tavolina me karrike, banak), 50 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2020
59.000,00 euro

RR. "HAXHI DALLIU", PALLATI NORD CONSTRUCTION,

afer Prokurorise se Tiranes | 11 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 11 M2

Botuar më 29/05/2020
15.000 leke

RR. "BILAL XHAFERI",

mbrapa Shtepise se Ofertave | 17 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 17 M2, 1 banjo, ambient i rregulluar. I pershtatshem per rrobaqepsi, dentist, zyre, etj.

Botuar më 29/05/2020
23.000 leke

ISH AMBASADA JUGOSLLAVE

Rruga e Durresit | 86 M2 | 75.000 Euro

Shitet ambient biznesi, I pershtshem per banim ose aktivitet biznesi. Ndodhet ne 1 pallat ekzistues , me hipoteke te rregullt, 86 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 29/05/2020
75.000,00 euro
)