Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DYQAN ME QERA XHAMLLEK AFER VENUE NE TIRANE (ID 4271494)

Xhamllek, afer Venue | 45 M2 | 300 Euro

Jepet me qera dyqan, open space, siperfaqe 45 m²,kati 0, tualet, buze rruge, i lire pas dates 01/02/21. E pershatshme per servis motorrash,makinash ose punishte te ndryshme., 45 M2, Property ID : 4271494 www.dreamalbania.al

Botuar më 16/01/2021
300,00 euro

NE ZONEN E FRESKUT,

rruga nacionale Dajt, buze rruges kryesore ne nje zone mjaft te populluar ku aktualisht eshte I vetmi I ketij lloji, | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera biznesi (Bar/kafe -Piceri/Fastfood) me siperfaqe Te brenshme, 100 M2, dhe Verante te jashme 100 m². 2 vende parkimi. Biznes i ngritur prej 3 vitesh, super investim. Aktualisht ne gjendje pune, klientele e rregullt e xhiro te kenaqshme. Cmimi

Botuar më 16/01/2021
500,00 euro

PRANE GJYKATES SE RRETHIT

ne pallat te ri | 40 M2 | 110.000 Euro

Shitet dyqan i Ri i dhene me qera te mire si zyre,eshte me certifikate pronesie me sip. 40m2,kati i pare,buze rruge,me fasade xhami ,cepen ,punime cilesore dhe gipsi., 40 M2, ID e Prones: 171534

Botuar më 16/01/2021
110.000,00 euro

TEK RR MINE PEZA

prane Rajonit Nr 3 | 20 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Dyqan buze rruge, siperfaqe 20 m2, i perber nga nje dhome dhe tualet, i pershtatshem per Dyqan Celularesh, Zyre Avokatie, Noteri, Estetik Etj, 20 M2

Botuar më 16/01/2021
30.000 leke/muaj

MYSLYM SHYRI

buze rruge | 48 M2 | 225.000 Euro

Shitet Dyqan me sip. 48 m2 me Hipotek, fasad 5m, qera shume te mire, 48 M2, Id e Prones: 171546

Botuar më 16/01/2021
225.000,00 euro

TEK MYSLYM SHYRI

tek Myslym Shyri | 170 M2 | 1.000 Euro

Ne nje nga zonat ne te mira te Tiranes, tek Myslym Shyri jepet me qira ambient komercial. Ndodhet ne katin 2 te nje ndertese e cila ndodhet buze rruge dhe ka siperfaqe prej 170 m2. Ambienti eshte i organizuar ne 5 dhoma dhe nje tualet. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Jepet bosh., 170 M2, https://billionrealty.al/index.php/property/jepet-ambient-komercial-me-qira-tek-myslym-shyri/

Botuar më 16/01/2021
1.000,00 euro/muaj

OKAZION!!! MBRAPA HOTEL MONDIAL

rr. kongresi i Lushnjes, buze rruge kryesore | 25 M2 | 250 Euro

Jepet me qera dyqan, 25 M2, pallat i ri 2019 i sapo perfunduar, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 16/01/2021
250,00 euro

LULISHTJA KOMUNA E PARISIT

Lulishtja Komuna e Parisit | 44 M2 | 53.000 Euro

OKAZIOOONN!!!!Poshtë Çmimt të Referencës!!!!Ne Tirane prane lulishtes se Komunes se Parisit SHITET dyqan me siperfaqe 44 m2. Dyqani eshte i rregulluar, ka drite natyrale dhe vetrate reklamimi si dhe qepen sigurie. Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE.Cmimi 53.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 44 M2, 1 ambjent, totali i kateve 11, 1 banjo, verande, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 16/01/2021
53.000,00 euro

ALI DEM

rruge kryesore | 90 M2 | 125.000 Euro

Shitet super Barbershop ne Ali dem. I investuar deri ne detaje, me pune teper te kenaqshme. Nje mundesi shume e mire biznesi , si dhe investimi., 90 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/01/2021
125.000,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Rruge kryesore | 300 M2 | 850.000 Euro

OKAZION !!!!!! Shitet objekt biznesi 3 kate ne rrugen kryesore ne Bulevard., 300 M2, totali i kateve 3, 6 banjo

Botuar më 15/01/2021
850.000,00 euro
)