Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET DYQAN ME CMIM OKAZION! RR. DIBRES, 200M MBI VILA GOLD, PERBALLE BIG MARKET,

buze rruge kryesore, | 23 M2 | 160.000 Euro

Shitet dyqan, 23 M2, 2 banjo, i ndare ne dy dyqane njeri 14m dhe tjetri 9m. i pershta...

Botuar më 25/10/2021
160.000,00 euro

AMBJENT ME QERA RR. "KONGRESI MANASTIRIT",

50m mbi shkollen Çajupi, p. 69, buze rruges kryesore | 52 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent per dyqan, 52 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent i rregulluar. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 27/10/2021
40.000 leke

DYQAN ME QERA TEK LIQENI I THATE NE TIRANE (ID 4271680)

Liqeni i Thate, Rr. Hamdi Sina | 100 M2 | 600 Euro

Jepet me qera dyqan dublex pallat te Ri, siperfaqe 100 m², kati 0, dyqani eshte i organizuar ne 2 kate, ku kati i pare organizohet ne 2 ambiente te ndare me gips, 1 tualet, kati i 2 organizohet ne 2 ambiente tjera dhe 1 tualet, te gjitha jane te shtruar me parket, ka mundesi ndarje sipas kerkeses, buze rruge kryesore, e pershtatshme per cdo lloj biznesi.Jepet me qera 600 Euro, 100 M2, Property ID : 4271680 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
600,00 euro

AMBJENTE ME QERA - KOMBINAT

Prane ambulances 6 | 40 M2 | 230 Euro

Jepet me qera ambient per biznes, dy katesh, i investuar me cdo gje te re, instalime nga e para, kondicionere, i pershtatshem per parukeri, ambient laboratori dhe aktivitete te ndryshme, 40 M2, kati 1, 1 banjo, ngrohje/ftohje, oborr, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/10/2021
230,00 euro/muaj

DYQAN ME QERA RR. E DIBRES PRANE HOTEL STELA NE TIRANE (ID 4271300)

Dyqan me qera Rr. E Dibres prane Hotel Stela ne Tirane (ID 4271300) | 20 M2 | 170 Euro

Jepet me qera dyqan ne pallat te Ri, open space, siperfaqe 20 m², kati perdhe, e rikonstruktuar totalish, tualet, fasade xhami, e pershtatshme per biznese te ndryshme.Jepet me qera 20.000 Leke, 20 M2, Property ID : 4171300 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
170,00 euro

MEDRESE

SHITET AMBJENT KOMERCIAL TE 5 MAJI | 400 M2 | 440.000 Euro

Shitet ambjent komercial me vendodhje Rr.5 Maji Medrese.Ambjenti ka siperfaqe 400. Ambjenti ndodhet ne katin e pare banim.Mund te perdoret per restorant,bar,klinike,zyra,etj.Kompleksi eshte ndertim i ri i vitit 2020-2021.Fasad xhami 57 m2 lartesia 3.3m.Ka termoizolim dhe izolim per akustiken Eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Per me shume detaje na kontaktoni.SIP, 400 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/10/2021
440.000,00 euro

BLLOK

BLLOK | 165 M2 | 1 Euro

Shitet ambjent komercial me vendodhje ne Bllok.Ambjenti ka siperfaqe 110 m2+55 m2 verandeAmbjenti ndodhet ne katin 0.SIP, 165 M2, Disponon certifikate pronesie.Per me shume detaje na kontaktoni.

Botuar më 27/10/2021
1,00 euro

MEDRESE

SHITET AMBJENT KOMERCIAL TE 5 MAJI | 124 M2 | 285.000 Euro

Shitet ambjent komercial me vendodhje Rr.5 Maji Medrese.Ambjenti ka siperfaqe 124 m2+70 m2 verande. Ambjenti ndodhet ne katin 0.Eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Per me shume detaje na kontaktoni., 124 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/10/2021
285.000,00 euro

RR.E KAVAJES

KOMPLEKSI DELIJORGJI | 30 M2 | 9.000 Euro

Shitet biznesi dyqan lulesh i ngritur nder zonat me te kerkuara dhe me te frekuentuara te Tiranes te kompleksi Delijorgji.Ka klientele te ngritur e te perzgjdhur.Biznesi shitet per arsye emigrimi.SIP, 30 M2

Botuar më 27/10/2021
9.000,00 euro

RR.E KAVAJES

KOMPLEKSI ARLIS | 106 M2 | 400.000 Euro

Shitet dyqan komercial me siperfaqe 106 m2 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.Dyqani ndodhet ne katin e 0 te nje pallati te ri te sapondertuar dhe te mireadministruar. Organizohet me fasade xhami.Dyqani ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te zones dhe me te kerkuara.SIP, 106 M2, Vetratat jane termike prej alumini me xham triplex dhe gaz argoni qe sherben per akustiken.Pajisjet hidrosanitare jane inkaso.Muret ndares perbehen nga 2 mure me trashesi 10 cm.

Botuar më 27/10/2021
400.000,00 euro

LIQENI THATE

LIQENI I THATE | 147 M2 | 441.000 Euro

Shitet dyqan komercial me siperfaqe 147 m2 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Liqeni Thate.Dyqani ndodhet ne katin e 0 te nje pallati te ri te sapondertuar dhe te mireadministruar. Organizohet me fasade xhami me lartesi 5.5 m2.Dyqani ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te zones dhe me te kerkuara,pasi zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi, ajrin e paster.SIP, 147 M2

Botuar më 27/10/2021
441.000,00 euro
)