Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, jepet me qera dy katet e nje godine kater kateshe | 480 M2 | 2.5 Euro

Secili kate, 480 M2, bosh, parkim, uje, roje 24h, pastruese, 3.5m lartesi, I perfshta...

Botuar më 18/11/2018
2,50 euro/m²

RR. “DRITAN HOXHA”

tek Bar Oslo, Laprak | 40 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera byrektore, 40 M2, e kompletuar. I pershtatshem edhe per biznese te tjera. Jepet per arsye emigrimi.

Botuar më 19/11/2018
35.000 leke

RRUGA MUHAMET DELIU, TEK FRESKU

ne rruge kryesore | 550 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 550 M2, 1 kat Rrethuar me gjelberim. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe per lokal me lodra femijesh.

Botuar më 19/11/2018
60.000 leke

TEK FRESKU

Rruga Muhamed Deliu prane UKT | 500 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ambjent me dy kate, 500 M2, 2 banjo, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe per linja prodhimi, e rrethuar me gjelberim.

Botuar më 19/11/2018
60.000 leke/muaj

TEK VARRI BAMIT,

rr. "Xhanfize Keko", | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2, 1 banjo, buze rruge, ambient i rregulluar, verande. I pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 19/11/2018
25.000 leke

RRUGA BABE REXHA, TEK VODAFONE

10 m pas qendres "Globe" | 16 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 16 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: e re

Botuar më 19/11/2018
16.000 leke/muaj

RR. 3 DESHMORET

tek pallatet Arlis, Kmy Yzberisht | 154 M2 | 105.000 Euro

Shitet ose jepet me qera dyqan, 154 M2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Me hipotek.Cmimi i qerase 500euro dhe i shitjes

Botuar më 19/11/2018
105.000,00 euro

200M MBI MINISTRIN E SHENDETESISE

ngjitur me Kafe Mia, perballe Ministrise se Jashtme, | 28 M2 | 250 Euro

Jepet me qera butik, 28 M2, i kompletuar totalisht.

Botuar më 19/11/2018
250,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Perballe kishes | 72 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 72 M2, 1 banjo, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, aktualisht funksionon si parukeri.

Botuar më 19/11/2018
40.000 leke/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Ne fillim te rruges | 16 M2 | 20.000 Euro

Shitet dyqani me certifikate pronesie, 16 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, bosh, gjendja: e re

Botuar më 19/11/2018
20.000,00 euro

RRUGA THOMA KOXHAJ

PRANE KOMPLEKSIT CABEJ | 55 M2 | 52.250 Euro

Shitet dyqan, 55 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, me hipoteke

Botuar më 19/11/2018
52.250,00 euro