Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA E TEGUT

Sauk, shitet godine tre kateshe | 165 M2 | 250000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Rruga e Tegut, Sauk, shitet godine tre kateshe, 165 M2, 250.000 euro
Përshkrim

Budrum kati I, kati II dhe kati III, 165 M2, me leje ndertimi, me certifikate pronesie. Me oborr perpara.

250.000,00 euro

Botuar më 31/03/2020

Telefon
)