Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. PERLAT REXHEPI,

perballe Tiki Bar Tirane | 110 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera dyqan, 110 M2

Botuar më 26/11/2020
1.200,00 euro

RR. DIBRES, AFER KARBURANTIT BOLV OIL,

Rr. Dibres, afer karburantit Bolv Oil, | 35 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera dyqan (aktualisht farmaci), siperfaqe 35 m², kati perdhe i banimit, kondicioner,tualet, orientim me diell., 35 M2, Property ID : 4271477 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/11/2020
60.000 leke

QENDER

prane Shallvareve | 125 M2 | 800 Euro

Qender, prane Shallvareve, jepet me qera Dyqan, siperfaqe 125 m2, kati perdhe pallat egzistues. Dyqani ndodhet ne nje zone te lakmueshme per biznes, pasi eshte dhe me fasade xhami i cili krijon nje mundesi te mire reklamimi. Dyqani ka 2 ambjente, nje open space me kolona ne mes, tualet.Jepet me qera 800 euro ne muaj., 125 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 25/11/2020
800,00 euro/muaj

RRUGA FADIL RADA

Prane ATSH | 20 M2 | 30.000 Leke

Dyqan - Me Qira, 20 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, bosh, Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara prane qendres se Tiranes.Ndodhet ne katin 0 te nje pallati egzistues.Ka nje siperfaqe 20m2 dhe organizohet ne nje hapsire open sp

Botuar më 25/11/2020
30.000 leke/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Prane shkolle Dhora Leka | 30 M2 | 300 Euro

Jepet me qira fast-food vetem me ambjent te brendshem, 30 M2, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, i mobiluar, Per me shume informacion apo vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Botuar më 25/11/2020
300,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRES

Perballe me Shkollen e Bashkuar | 75 M2 | 40.000 Leke

Jepet dyqan i investuar dhe rikonstruktuar me qera i ndodhur ne katin e 2-te buze rruges kryesore, me pamje shume te mire, me sip 75 meter katrore open space me tualet,shkalle me vehte. Dyqani ka funksionuar prej vitesh si klinike dentare por eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, zyra, butik etj., 75 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 25/11/2020
40.000 leke/muaj

RRUGA E DURRESIT

Prane Ambasadave, ne rruge kryesore | 45 M2 | 100.000 Leke

Jepet super dyqan me qera, i ndodhur ne rrugen e Durresit, me levizshmeri te larte. Ambjenti eshte open space, me nje zyre te vogel si edhe tualet. Ka vetrate te madhe xhami,qepen. Ambjenti ka funksionuar si argjendari por eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si klinike dentare, butik, farmaci etj., 45 M2, 1 ambjent, totali i kateve 5, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/11/2020
100.000 leke/muaj

RRUGA MINE PEZA

tek Komisariati Nr. 3 | 100 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambjent per zyre ose cdo lloj aktiviteti tjeter me siperfaqe 100 meter katrore e ndodhur ne katin e pare te nje pallati ekzistues, me dy hyrje nga perpara pallatit pasi ka vetrate xhami edhe ballkon edhe nga hyrja ekzistuese e pallatit. e ndare ne 3 zyra, nje kuzhine me bufe te re korridor te madh edhe tualet. hyrja eshte e re edhe e investuar., 100 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Ambjenti eshte shume i pershtatshem per zyre avokatie, noterie, klinike dentare, parukeri, estetike ose cfaredolloj biznesi. Akses te menjehershem ne rruge kryesore.

Botuar më 25/11/2020
700,00 euro/muaj

RR. NIKOLLA TUPE

Prane Ish Bllokut | 60 M2 | 150.000 Euro

Gjysem Bodrum, me dritare, Pallat i ri, me tualet, i peshtateshem per shume lloje aktiviteti, ambjent i hapur pa kollona, dhe me vend shkarkimi per tymra. Aktualisht i dhen me qera per internet cafe., 60 M2

Botuar më 25/11/2020
150.000,00 euro

RRUGA IRFAN TOMINI

tek Diplomat 2 | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet dyqan me qera tek rruga Irfan Tomini, me siperfaqe 30 meter katrore, ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Dyqani eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti., 30 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/11/2020
25.000 leke/muaj
)