Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANE STADIUMIT DINAMO,

ne kend te pallatit, ne nje nder zonat me elitare ne Tirane, ne pallati te ri, ndertim shume cilesor, | 80 M2 | 270.000 Euro

Shitet dyqan, 80 M2, Dyqani eshte me çertifikate pronesie (hipoteke). Aktualisht i dhene me qera 100.000 leke/neto muaj. Shitet

Botuar më 13/12/2018
270.000,00 euro

OKAZION! PERBALLE PARLAMENTIT,

rr. "Xhorxh W. Bush", ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, ne rruge kryesore, | 25 M2 | 180.000 Euro

Shitet dyqan, 25 M2, me fasad xhami, dyqani eshte i dhen me qera me kontrate 5 vjecare te rinovuar, me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 13/12/2018
180.000,00 euro

BULEVARDI ZOGU I, RR. "DERVISH HATIXHE",

buze rruge, | 30 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambient, 30 M2, me tualet, fasade xhami me pamje nga rruga. I pershtatshem per çdo lloj biznesi

Botuar më 13/12/2018
30.000 leke

RR. “HAMID SHIJAKU”,

prane Ministrise se Drejtesise, | 44 M2 | 79.200 Euro

Shitet dyqan, 44 M2, E-mail: agimselaci@hotmail.co.uk

Botuar më 13/12/2018
79.200,00 euro

OKAZION!! SHITET AMBIENT ME HIPOTEKE! RR. "ELBASANIT", PALLATI LUGANOS,

ish Trikotazhi, | 100 M2 | 300.000 Euro

Shitet ambient, 100 M2, ka funksionuar si Lokal (totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet). I pershtatshem cdo lloj biznesi. Me hipoteke.

Botuar më 13/12/2018
300.000,00 euro

RR. “ELBASANIT”, PALLATI I LUGANOS (ISH TRIKOTAZHI),

prane ish Drejtorise se Tatimeve, | 100 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera Bar Kafe, 100 M2, totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese. Jepet per bar kafe ose biznese te ndryshme private.

Botuar më 13/12/2018
80.000 leke

RR. “MINE PEZA"

(ISH KEPUCE ME POROSI) | 90 M2 | 630.000 Euro

Shitet dyqan, 90 M2, (dubleks), me hipoteke. Telefononi ne viber ose WhatsApp +38162523233 ose

Botuar më 13/12/2018
630.000,00 euro

KINOSTUDIO,

afer stacioni te autobizit, buze rruges kryesore | 70 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 70 M2, 1 banjo, gjendja: e mire, I pershtatshem per cdo lloj biznesi Banke, Market etj

Botuar më 13/12/2018
80.000 leke

MBI QYTETIN STUDENTI,

rr. "Pjeter Budi", kompleksi Ana, | 59 M2 | 47.200 Euro

Shitet dyqan + verande 28m², sip. totale, 59 M2, me dokumenta te rregullta. (kembehet dhe me automjet me vleren deri ne 8.000 Euro). Çmimi shitjes

Botuar më 13/12/2018
47.200,00 euro

RR BARDHYL

dyqani ne rruge kryesore | 50 M2 | 155.000 Euro

Me letra dhe eshte me qira si butik rrobash, 50 M2

Botuar më 12/12/2018
155.000,00 euro