Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA E KAVAJES

perballe policise bashkiake, dhe Auto Kadiut | 10 M2 | 55000 Euro
Përshkrim

Shitet dyqan dubleks, pjesa e poshtme 18m² dhe pjesa lart, 10 M2, 2 ambjente, kati 1, gjendja: shume e mire, aktualisht funksionon si lokal. Bosh shitet 60000euro, me pajisje

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, Dyqane
RRUGA E KAVAJES, perballe policise bashkiake, dhe Auto Kadiut, 10 M2, 55.000 euro i diskutueshem
2 ambjente, gjendja: shume e mire, kati 1
55.000,00 euro

Botuar më 17/05/2018

Telefon