Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANE HOTEL DIPLOMAT

20 METRA NGA SHTEPIA E OFERTAVE NR.2 | 85 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan gjysem bodrum, 85 M2, totali i kateve 6, 1 banjo, bosh

Botuar me 17/10/2018
30.000 leke/muaj

RR. DRITAN HOXHA

pall. Hawai | 53 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ose shitet dyqan, 53 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire, Cmimi shitjes 50.000 Euro. Qeraja

Botuar me 17/10/2018
20.000 leke

RR. BABE REXHA

tek qendra Globe | 16 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 16 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar me 17/10/2018
12.000 leke

RR. FUAT TOPTANI

tek vilat gjermane | 20 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2, 1 banjo

Botuar me 17/10/2018
13.000 leke

SHITET AMBIENT ME BIZNES MARKET

Rruga Komuna e Parisit | 60 M2 | 132.000 Euro

Shitet ambienti se bashku me biznesin market, me hipoteke. Ambienti ka nje siperfaqe prej 60 M2, ne kat te pare te nje pallati te ri. Marketi disponon 7 frigorifere dhe ka nje sistemim te mire te mallit. Biznesi eshte aktualisht ne gjendje pune dhe ka nje xhiro ditore shume te mire, me klientele te rregullt per nje periudhe kohe 16 vjecare., 60 M2, 1 banjo

Botuar me 17/10/2018
132.000,00 euro

RR. SADIK PETRELA

tek Materniteti Ri | 56 M2 | 140.000 Euro

Shitet dyqan, 56 M2, Dublex, me hipoteke

Botuar me 17/10/2018
2.500,00 euro/m2

RR. KARL GEGA

ne ane te Bulevardit te ri | 27 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 27 M2

Botuar me 17/10/2018
25.000 leke

RRUGA KOMUNA E PARISIT

prane Big Market | 30 M2 | 42.000 Euro

Shitet biznesi pike shperndarje gazi ,me te gjitha pajisjet si edhe nje makine per shperndarje dhe nje motor.Ambjenti ku ushtrohet aktivetiteti eshte me qera, 30 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo

Botuar me 17/10/2018
42.000,00 euro

RRUGA MUHAMET DELIU, TEK FRESKU

ne rruge kryesore | 550 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 550 M2, me dy kate. Rrethuar me gjelberim. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe per lokal me lodra femijesh.

Botuar me 17/10/2018
60.000 leke

TEK FRESKU

Rruga Muhamed Deliu prane UKT | 500 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ambjent me dy kate, 500 M2, 2 banjo, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe per linja prodhimi, e rrethuar me gjelberim.

Botuar me 17/10/2018
60.000 leke/muaj