Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA E DURRESIT, 60M SIPER HOTEL COLOSESOS,

buze rruge kryesore, | 55 M2 | 140000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
RRUGA E DURRESIT, 60M SIPER HOTEL COLOSESOS,, buze rruge kryesore,, 55 M2, 140.000 euro i diskutueshem
Përshkrim

Shitet dyqan me tualet, 55 M2, Aktualisht ne gjendje pune si biznes. Ka mbi 25 vite qe funksionon si biznes foto studio (personat qe blejne ambjentin mund te perfitojne dhe biznesin e ngritur). Me hipoteke

140.000,00 euro

Botuar më 04/11/2019

Telefon
)