Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FIER,

Rr. “Kastriot Muço”, ne qender te qytetit | 84 M2 | 70.000 Euro

Me fasad xhami nga rruga kryesore, shitet ose jepet me qera dyqan, 84 M2, me hipoteke...

Botuar më 18/03/2019
70.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

perballe xhamise | 40 M2 | 160.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, kati 1, me hipoteke

Botuar më 26/03/2019
160.000,00 euro

RR. ZIHNI SAKO

Spitali Nene Tereza | 45 M2 | 30.000 Leke

Jam me qera dyqan, 45 M2, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/03/2019
30.000 leke/muaj

RR.TISH DAIJA

ABC kompleksi Kika, afer Qendres Kristal | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 80 M2, 2 ambjente, 1 banjo, gjendja: shume e mire, per cdo lloj biznesi, si zyra magazina biznese familjare etj

Botuar më 26/03/2019
30.000 leke/muaj

KOMBINAT

perballe shkolles "Shyqyri Peza" | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, gjendja: e mire, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 26/03/2019
25.000 leke

NE BULEVARDIN GJERGJ FISHTA

Tek Gjykata e Rrethit Tirane | 25 M2 | 67.500 Euro

Okazion: Shitet dyqan, 25 M2, kati 1.Pallat i ri ne proces hipotekimi.Aktualisht me qira afatgjate.

Botuar më 26/03/2019
67.500,00 euro

PRANE SHESHIT SHTRAUS

dhe shkolles "Kongresi i Lushnjes" | 34 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 34 M2, kati 1, 1 banjo, bosh

Botuar më 26/03/2019
30.000 leke

NE AFERSI TE SPITALIT HYGEIA,

ne rruga kryesore | 173 M2 | 519.000 Euro

Shitet dyqan, 173 M2, me fasade xhami 9.5m nga rruga kryesore. Dokumenta te rregullta, me hipoteke.

Botuar më 26/03/2019
519.000,00 euro

FUSHA ALI DEMI

Pallati i Ukt | 35 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 35 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/03/2019
30.000 leke/muaj

RR. REXHEP PINARI

Rethrotullimi i Selites | 65 M2 | 250 Euro

Jepen me qera dy dyqane njeri me sip 70m2 dhe cmim 300 euro tjetri, 65 M2

Botuar më 26/03/2019
250,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

tek kompleksi Kika | 42 M2 | 65.000 Euro

Shitet dyqan, 42 M2, 1 banjo, verande, me hipoteke

Botuar më 26/03/2019
65.000,00 euro