Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!! PERBALLE MINISTRISE SE JASHTME, NGJITUR ME MINISTRINE E SHENDETESISE,

buze rruge, | 70 M2 | 230.000 Euro

Shitet dyqan, 70 M2, +50m², kati I. Me hipoteke

Botuar më 09/07/2018
230.000,00 euro

PRANE SHKOLLES SE BASHKUAR,

buze rruge, | 55 M2 | 70.000 Euro

Shitet ose jepet me qera ambient i ndare ne 2 dyqane, sip totale, 55 M2, 2 banjo, me verande nga te dy krahet. Aktualisht ne pune si Bar Kafe dhe Dyqan Mishi. I pershtatshem per çdo lloj biznesi. Me hipoteke. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 16/07/2018
70.000,00 euro

TEK LIQENI I THATE,

sa kalon Kopshin Zoologjik, | 100 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyqan, 100 M2, me 2 banjo dhe eshte i ndare ne 2 dyqane 34m² dhe 66m² dhe ka nje shesh pushim 70m² te perfshire. Dyqani shitet komplet ose sipas m². (vetem per persona te interesuar, jo agjensi).

Botuar më 16/07/2018
120.000,00 euro

TEK ROZAFA, PRANE OSLOS,

ne nje pozicion shume te mire, | 70 M2 | 300.000 Euro

Shitet dyqan, 70 M2, ne gjendje shume te mire, i pershtatshem per Bar Kafe ose biznes tjeter privat. Me hipoteke

Botuar më 16/07/2018
300.000,00 euro

PRANE ISH EKSPOZITES SHQIPERIA SOT,

50m nga Gjykata e Rrethit Tirane, ngjitur me Krem Kafe | 70 M2 | 170.000 Euro

Shitet dyqan, 70 M2, buze rruges kryesore, ideale per cdo lloj biznesi, dokumneta te rregullta.

Botuar më 16/07/2018
170.000,00 euro

KINOSTUDIO,

ne zone te mire, | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambient, 100 M2, e pershtatshme per furre buke / pasticeri, etj.

Botuar më 16/07/2018
25.000 leke

RR. “HAXHI HYSEN DALLIU”,

prane Prokurorise se Tiranes, buze rruge, | 130 M2 | 260.000 Euro

Shitet dyqan, 130 M2, tualet, ambient i rregulluar, me hipoteke. I pershtatshem per zyra, call center, market, depo farmaceutike, etj. (Ose jepet dhe me qera).

Botuar më 16/07/2018
2.000,00 euro/m2

RR. "KOMUNA E PARIST,

(Medar Shtylla) | 44 M2 | 68.200 Euro

Shitet dyqan, 44 M2, me tualet, plus sip. te shfrytezueshme 20 m², i pershtatshem per cdo lloj biznesi, me hipoteke te rregullt.

Botuar më 16/07/2018
1.550,00 euro/m2

RR. "KOMUNA E PARISIT

(Medar Shtylla) | 44 M2 | 68.200 Euro

Shitet dyqan, me tualet, sip., 44 M2, plus sip. te shfrytezueshme 20 m², i pershtatshem per cdo lloj biznesi, me hipoteke te rregullt.

Botuar më 16/07/2018
1.550,00 euro/m2

EKSPOZITA SHQIPERIA SOT

50m nga Gjykata e Rrethit Tirane, ngjitur me Krem Kafe | 70 M2 | 170.000 Euro

Shitet dyqan, 70 M2, buze rruges kryesore, dokumneta te rregullta.

Botuar më 16/07/2018
170.000,00 euro

JEPET ME QERA AMBIENT ME ÇMIM OKAZION!! RR. “SIRI KODRA”,

TEK BULEVARDI RI, | 1.300 M2 | 3.900 Euro

JEPET ME QERA AMBIENT I RI 2-KATESH, 1.300 M2, tavane te varur, punime cilesore, vend per arshensor. Sistem aspirimi, sistem ngrohje-ftohje, ndriçim i bollshem natyral, I pershtatshem per zyra, kolegj, shkolle, banke, etj.

Botuar më 15/07/2018
3.900,00 euro