Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

STACIONI I PARAFUNDIT I TIRANES SE RE,

Rr. "Irfan Tomini" | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 25 M2, kati 1, 1 banjo, pallat i ri, me uje dhe drita. I pershtatshem per fast food, minimarket, farmaci ose zyre. (mundesi shitje)

Botuar më 19/07/2018
15.000 leke

NE UNAZE

TEK SHKOLLA "VASIL SHANTO" | 51 M2 | 190.000 Euro

Shitet dyqan, 51 M2

Botuar më 19/07/2018
190.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES, RRUGA E DURRESIT

tek ish kafe Flora | 45 M2 | 270.000 Euro

Shitet dyqan, 45 M2, Aktualisht me qera 1.000 Euro/muaj

Botuar më 19/07/2018
270.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

perballe Bllokut te Ambasadave | 25 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyqan, 25 M2

Botuar më 19/07/2018
120.000,00 euro

RRUGA DURRESIT

prane min. se Arsimit ne rruge kryesore | 64 M2 | 210.000 Euro

Shitet dyqan, 64 M2

Botuar më 19/07/2018
210.000,00 euro

RRUGA KOMUNA E PARISIT

rruge kryesore | 24 M2 | 50.000 Euro

Shitet dyqan me hipoteke, 24 M2

Botuar më 19/07/2018
50.000,00 euro

TEK ASTIRI,

perballe Viles L, | 62 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 62 M2

Botuar më 19/07/2018
20.000 leke

RR.5 MAJ, SHES MINI MARKET NE PUNE.

Kompleksi mbrapa Qendres Concord | 27 M2 | 45.000 Euro

Shitet dyqan, ne pune Market ushqimor prej 13 vitesh. Me klientele dhe xhiro te kenaqshme. Pajisjet do te jepen falas. Shitet per aresye emigracioni. Me hipoteke., 27 M2, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, i mobiluar, Jo agjensi Imoblilare

Botuar më 19/07/2018
45.000,00 euro

BLV. ZOGU I

ish Zeri i Popullit, jo ne rruge kryesore | 60 M2 | 150.000 Euro

Shitet dyqan, 60 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Aktualisht Bar-Kafe, 40.000 leke/muaj. rreshti i dyte, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi, zyra, klinike dentare, parukeri, rrobaqepesi etj

Botuar më 19/07/2018
2.500,00 euro/m2

RR. JORDAN MISJA

Tek burgu 313, kompleksi Gerand 2 | 118.3 M2 | 207.025 Euro

Shitet dyqan, 118.3 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Me hipoteke. me qera afatgjate 70000 leke/muaj. Me mundesi per tu ndare ne 3 dyqane. Jo agjensi imobiliare

Botuar më 19/07/2018
1.750,00 euro/m2