Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "BARDHYL", PRANE RAIFAISEN BANK,

perballe ish Rozafes, buze rruge kryesore | 50 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan me hipoteke, 50 M2, kati 1, 1 banjo, (nivel me trotuarin), (aktualisht i...

Botuar më 15/07/2019
175.000,00 euro

RRUGA "BUDI",

kryqezimi i leceut Artistik, rruga per Qytet Studenti | 12 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 12 M2, i pershtatshem per biznese te ndryshme.

Botuar më 19/07/2019
25.000 leke

ISH EKSPOZITA SHQIPERIA SOT,

ne nje zone shume te mire | 70 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera Furre Buke / Pastiçeri (ambienti bashke me biznesin), 70 M2, toatalisht i kompletuar, me pune dhe biznes te ngriture prej 16 vitesh. Jepet per arsye shendetesore.

Botuar më 19/07/2019
100.000 leke

RR."MIHAL GRAMENO",

200m larg nga Shkolla | 40 M2 | 60.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2

Botuar më 18/07/2019
60.000,00 euro

RR. ARTAN LENJA,

prane Inxhinierise se Ndertimit | 30 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera njesi komerciale., 30 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, oborr, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, fasada e tejdukshme, orientimi dhe distanca minimale nga rruga mund te sherbejne per marketimin pa kosto te biznesit.

Botuar më 18/07/2019
40.000 leke/muaj

RR. KONGRESI I LUSHNJES

prane supermarket Hippo | 35 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 35 M2, 1 banjo, bosh, ambjent biznesi i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar më 18/07/2019
35.000 leke/muaj

RR. MYSLYM KETA

tek Kafe Lavazza | 32 M2 | 200 Euro

Jepet me qera dyqan, 32 M2, 1 banjo

Botuar më 18/07/2019
200,00 euro/muaj

RR. DON BOSKO

tek Vizion+ | 40 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, lartesi 3.5m

Botuar më 18/07/2019
25.000 leke

RR. "ELBASANIT", PERBALLE 7 XHUXHAVE,

tek mulliri vjeter | 46 M2 | 400 Euro

Jepet me qera, 46 M2, 1 banjo

Botuar më 18/07/2019
400,00 euro

RR. “ALI BAUSHI”,

perballe spitalit te femijeve | 70.5 M2 | 200.000 Euro

Shitet ap., 70.5 M2, kati 1, kati I ne pallat ekzistues, me hipoteke. I pershtatshem per biznes privat.

Botuar më 18/07/2019
200.000,00 euro

TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI

tek Kompleksi Delijorgji | 68 M2 | 1.200 Euro

Jepet dyqan me qira tek Kompleksi Delijorgji, prane ures se re. Dyqani ndodhet buze rruge, kati 0, me vetrate xhami 7m dhe me hapesire te brendshme 68m2. Investimi do te behet ne varesi te kerkeses. Qiraja mujore 1.200€. Nr. Kontakti : 068 908 9655, 68 M2, 1 banjo

Botuar më 18/07/2019
1.200,00 euro