Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!! PERBALLE MINISTRISE SE JASHTME, NGJITUR ME MINISTRINE E SHENDETESISE,

buze rruge, | 70 M2 | 230.000 Euro

Shitet dyqan, 70 M2, +50m², kati I. Me hipoteke

Botuar më 19/06/2018
230.000,00 euro

KORCE

lagjia 16 | 87 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet dyqan, 87 M2, kati 2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 22/06/2018
5.000.000 leke

RR. DRITAN HOXHA

Pallatet Karavan prane rruges kryesore | 40 M2 | 34.900 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, 2 ambjente, 1 banjo, vendparkim, bosh

Botuar më 22/06/2018
34.900,00 euro

BULEVARDI "ZOGU I",

prane Maternitetit dhe farmaci Flori, | 39 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera dyqan, 39 M2, i pershtatshem per biznese te ndryshme. Çmimi

Botuar më 22/06/2018
20.000 leke

RR. “ASIM VOKSHI”,

prane stacionit te trenit dhe arkives se shtetit, | 90 M2 | 252.000 Euro

Shitet dyqan, 90 M2, Ambient i rregulluar

Botuar më 22/06/2018
2.800,00 euro/m2

RR. "IRFAN TOMINI",

mbrapa shkolles 26 Nentori, prane Keshit, ne pallat te ri, | 17 M2 | 40.000 Euro

Shitet dyqan, 17 M2, 1 banjo, kushte bashkohore, me çertifikate pronesie, aktualisht Foto Studio, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 22/06/2018
40.000,00 euro

BULEVARDI "ZOGU I",

prane Martenitetit te vjeter, mbi kafe Lamour | 130 M2 | 500 Euro

Jepet me qera per zyra, klinik, qender estetike,, 130 M2, 4 ambjente

Botuar më 22/06/2018
500,00 euro

RRUGA : ALLA

Prane Kopshtit Botanik dhe Kopshtit Zologjik | 84 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 84 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/06/2018
20.000 leke

RR.5 MAJ, SHES MINI MARKET NE PUNE.

Kompleksi mbrapa Qendres Concord | 27 M2 | 44.550 Euro

Shitet dyqan, ne pune Market ushqimor prej 13 vitesh. Me klientele dhe xhiro te kenaqshme. Pajisjet do te jepen falas. Shitet per aresye emigracioni. Me hipoteke., 27 M2, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, i mobiluar, Jo agjensi Imoblilare

Botuar më 22/06/2018
1.650,00 euro/m2

RR. JORDAN MISJA

Tek burgu 313, kompleksi Gerand 2 | 118.3 M2 | 207.025 Euro

Shitet dyqan, 118.3 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Me hipoteke. Eshtr me qera afatgjate 70000 leke/muaj. Me mundesi per tu ndare ne 3 dyqane. Jo agjensi imobiliare

Botuar më 22/06/2018
1.750,00 euro/m2

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Shallvaret | 70 M2 | 230.000 Euro

Shitet dyqan duplex ne total 70m2 prane dyqanit te digitalb tek shallvaret., 70 M2, totali i kateve 2, 1 banjo

Botuar më 22/06/2018
230.000,00 euro