Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION! JEPET ME QERA DYQAN! RR. "URA",

buze rruge, ne pallat te ri, | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, 1 banjo, ambient i rregulluar, i pershtatshem per zyra, ...

Botuar më 23/07/2018
25.000 leke

TEK RRUGA QEMAL STAFA

200m larg nga Prokuroria e Pergjithshme | 50 M2 | 300.000 Euro

Shitet dyqan, 50 M2, 1 banjo, me linje trefazore, 4.5m lartesi, 8m xham buze rruge. ME hipoteke

Botuar më 23/07/2018
6.000,00 euro/m2

RR. E BARRIKADAVE, BRENDA QENDRES "GALERIA",

tek ish kinema 17 Nentori | 30 M2 | 220 Euro

Jepet me qera dyqan, 30 M2, 1 banjo, kati I, banjo brenda

Botuar më 23/07/2018
220,00 euro

BULEVARDI BAJRAM CURRI,

buze rruge | 46 M2 | 198.000 Euro

Shitet dyqan, kati I, 46 M2, me hipoteke njesi, fasad xhami ballore 5.5m me fasad xhami anesore 9m, ne kend rruge, aktualisht me qera kontrate afatgjate .

Botuar më 23/07/2018
198.000,00 euro

OKAZION! JEPET ME QERA DYQAN! RR. "URA",

buze rruge, ne pallat te ri, | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, 1 banjo, ambient i rregulluar, i pershtatshem per zyra, parukeri, dentist, minimarket ose biznese te tjera private.

Botuar më 23/07/2018
25.000 leke

RR. "BARDHYL"

prane Boca Kafe, | 20 M2 | 40.000 Leke

Jeen me qera dy objekte biznesi gjysmebodrum 60m² dhe, 20 M2, kati 1, gjendja: e rikonstruktuar, jepet per secilin 20.000 leke ose

Botuar më 23/07/2018
40.000 leke/muaj

KOMBINAT,

buze rruge, | 78 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 78 M2, e pershtatshme per çdo lloj biznesi

Botuar më 23/07/2018
80.000 leke

KOMUNA E PARISIT

PRANE KOMPLEKSIT KRISTAL | 87 M2 | 25.000 Leke

Jepet dyqan me qera ose shitet 80000 euro, 87 M2, 1 banjo, Dyqani eshte momentalisht si autoshkolle.I pershtatshem per banim dhe aktivitet

Botuar më 23/07/2018
25.000 leke

RR. JORDAN MISJA

Tek burgu 313, kompleksi Gerand 2 | 118.3 M2 | 207.025 Euro

Shitet dyqan, 118.3 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Me hipoteke. me qera afatgjate 70000 leke/muaj. Me mundesi per tu ndare ne 3 dyqane. Jo agjensi imobiliare

Botuar më 23/07/2018
1.750,00 euro/m2

PRANE VASIL SHANTOS,

PERBALLE SHTEPISE SE OFERTAVE NR.2. PERBALLE PALLATIT ALSION. | 85 M2 | 30.000 Leke

Jap dyqan me qera, gjysem bodrum., 85 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Garancia nje qera mujore. Jo agjensi imobilare.

Botuar më 23/07/2018
30.000 leke/muaj

RRUGA E DIBRES

PAS SPITALIT AMERIKAN II | 33 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 33 M2

Botuar më 23/07/2018
20.000 leke