Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “DIBRES”

mbrapa Medreses, 10m nga rruga kryesore, prane furre buke Suaj, me fasad xhami nga rruga kryesore, | 43 M2 | 58.000 Euro

Shitet dyqan, 43 M2, kati I, me tend, kondicionim, me tualet, me hipoteke. Aktualisht...

Botuar më 14/02/2019
58.000,00 euro

KERKOJ TE BLEJ 1 DYQAN

ose 1 shtepi | 80 M2 | 350.000 Euro

Adresa nuk ka rendesi, mjafton te jete ne nje rruget kryesore te Tiranes. 50-, 80 M2, pagesa Cash. Deri ne

Botuar më 16/02/2019
350.000,00 euro

SIPER KRISTAL CENTER

tek unaza rrjeshti i pare | 110 M2 | 77.000 Euro

Shitet dyqan, 110 M2, kati 2, me hipoteke

Botuar më 16/02/2019
77.000,00 euro

LAPRAKE

tek KMY ne buze rruge | 40 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, i pershtatshem per aktivitet te ndryshme

Botuar më 16/02/2019
25.000 leke

KRISTAL CENTER

afer servisit tek palleti jeshil | 30 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2, 1 banjo, plus 20m2 verande perpara , jepet me afat te gjate

Botuar më 16/02/2019
30.000 leke/muaj

OKAZION!!! POSHTE TV. KLAN, RR. "HYSEN XHURA",

ne rruge kryesore, | 73 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera Bar "Berden", sip. brendshme, 73 M2, mobilim dhe arredim lux + ambient te jashtem me gjelberim 200m². Me çertifikate pronesie lokali+ambienti jashtem. Çmimi

Botuar më 16/02/2019
80.000 leke

RR. KODRA E DIELLIT

Rezidenca Polake | 35 M2 | 38.000 Euro

Shitet dyqan, 35 M2, 1 banjo

Botuar më 15/02/2019
38.000,00 euro

FABRIKA E MIELLIT

TEK BIRRA TIRANA | 9 M2 | 13.500 Euro

Shitet dyqan, 9 M2, me dokumenta, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 15/02/2019
13.500,00 euro

RR."MISTO MAME"

pallatet Cabej | 35 M2 | 52.500 Euro

Shitet dyqan, 35 M2, me hipoteke

Botuar më 15/02/2019
52.500,00 euro

RR. MUHARREM GURRA

afer Brrylit | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 60 M2, uje dhe drita 24h

Botuar më 15/02/2019
25.000 leke

RRUGA E KAVAJES

poshte 21 Dhjetorit | 112 M2 | 185.000 Euro

Shitet dyqan, 112 M2, 1 banjo, i mobiluar, me fasade 20 meter (mund te shitet bosh dhe perdoret per zyra, show room, call center, klinike, etj)

Botuar më 15/02/2019
185.000,00 euro