Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DYQAN ME QERA NE RRUGEN E ELBASANIT PRANE GJUHEVE TE HUAJA (ID 4271643)

Ne rrugen e Elbasanit prane Gjuheve te Huaja | 150 M2 | 4.000 Euro

Jepet me Qera Dyqan, Siperfaqe e Brendshme 150 m². Siperfaqe e Jashtme 100 m². Kati 0 ne Pallat te Ri. Dyqani ka Strukture te pershtatshme, Lartesi 5m, Fasade te bollshme xhami, ambjenti perrethnuk ka kufizime dhe eshte lehtesisht i aksesueshem. I pershtatshem per Dyqan, Zyra, Restorant, Bar-Kafe etj. Cmimi 4000 Euro., 150 M2, Property ID : 4271643 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
4.000,00 euro

DYQAN NE SHITJE NE ZONEN E STACIONIT TE TRENIT NE AFERSI TE ZYRES SE POSTES NE TIRANE (ID 4171270)

Ne zonen e stacionit te trenit ne afersi te zyres se postes, | 83 M2 | 170.000 Euro

Shitet dyqan gjysem bodrum me hipoteke, siperfaqa 83.55 m², open space, fasade xhami, tualet.Cmimi 170000 Euro., 83 M2, Property ID : 4171270 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
170.000,00 euro

RR. "MUHAMED DELIU"

Fresku | 170 M2 | 200.000 Leke

Jepet me qera ambjent per biznes, me siperfaqe te brendeshme 170 m2 dhe siperfaqe te jashtme 200 m2.Ambjenti i jashtem me gjelberim. Gjithe pamja e jashtme e ambjentit eshte me vetrate xhami. Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore.Ambjenti eshte i pershtatshem per biznese si bar kafe, pasi e ka edhe banakun e barit te instaluar.Eshte i perbere nga dy tualete., 170 M2, 1 ambjent, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni! Agjensi Imobilare Remax Art

Botuar më 01/08/2021
200.000 leke/muaj

DYQAN ME QERA NE RRUGEN NDRE MJEDA PRANE CONDOR CENTER (ID 4271639).

Ne rrugen Ndre Mjeda prane Condor Center, | 60 M2 | 330 Euro

Jepet dyqan me qera, kati 1, siperfaqja 60 m², bosh, open space, tualet, depo, fasade xhami, e investuar, lartesi 3 metra, e pershtatshme per cdo aktivitet biznesi.Cmimi 330 euro., 60 M2, Property ID : 4271639 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
330,00 euro

DYQAN ME QERA NE RRUGEN NDRE MJEDA PRANE CONDOR CENTER (ID 4271639).

Ne rrugen Ndre Mjeda prane Condor Center, | 60 M2 | 330 Euro

Jepet dyqan me qera, kati 1, siperfaqja 60 m², bosh, open space, tualet, depo, fasade xhami, e investuar, lartesi 3 metra, e pershtatshme per cdo aktivitet biznesi.Cmimi 330 euro., 60 M2, Property ID : 4271639 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
330,00 euro

RR. "ARDENO"

Kamëz | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent per biznes, me siperfaqe 50 m2, ne rrugen "Ardeno".Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Ka edhe ambjent te jashtem te shfrytezueshem. Pjesa e jashtme eshte me fasade xhami.Eshte perdorur per bar-kafe, dhe kancelari, por eshte i pershtatshem edhe per zyra, apo cdo lloj aktiviteti tjeter., 50 M2, 1 ambjent, 1 banjo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni! Agjensi imobilare Remax Art

Botuar më 01/08/2021
30.000 leke/muaj

GODINE 3 KATESHE ME QERA NE AUTOSTRADEN TIRANE-VORE (ID 4251146)

Autostrada Tirane-Vore, afer City Park | 1.100 M2 | 2.700 Euro

Jep me qera godine 3 kateshe, 1100 m² ndertim, buze rruge kryesore.Kati i pare aktualisht servis makinash,tualet, mundesi parkimi.Kati i dyte i ndare ne dy ambjente, 260 m² tualet, kondicioner ne cdo ambjent, i pershtatshem per zyra komerciale te medha.Kati i trete, open space dhe mundesi ndarje sipas deshires se klientit., 1.100 M2, Property ID : 4251146 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
2.700,00 euro

DYQAN PER SHITJE NE ZONEN E MEDRESESE PRANE ARGJENDARI KASHARI NE TIRANE (ID 4171207)

Medreseja, afer argjendari Kashari | 22 M2 | 110.000 Euro

Shitet dyqan, buze rruge, siperfaqe 22 m² me Hipoteke, kati 1, open space,tualet, kondicioner, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti., 22 M2, Property ID : 4171207 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
110.000,00 euro

DYQAN PER SHITJE NE RRUGEN BARDHYL NE TIRANE (ID 4171208)

Rruga Bardhyl, afer auto “Shaba” | 37.6 M2 | 200.000 Euro

Shitet dyqan, buze rruge, siperfaqe 37.6 m² me Hipoteke, kati perdhe, open space,tualet, kondicioner, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, (aktualisht i dhene me qera)., 37.6 M2, Property ID : 4171208 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
200.000,00 euro

DYQAN ME QERA NE ZONEN E BULEVARDIT TE RI PRANE MINISTRISE SE DREJTESISE (ID 4271530).

Ne zonen e Bulevardit te Ri prane Ministrise se Drejtesise | 200 M2 | 700 Euro

Jepet dyqan me qera, siperfaqja 200 m², kat i 1, open space, lartesia 2.5 metra, qepen, tualet, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi kryesisht depo farmaceutike, magazine produktesh etj., 200 M2, Property ID : 4271530 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
700,00 euro
)