Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION!!! BLV. "ZOG I", PRANE FOTO RRELIT,,

perballe Cirkut | 41 M2 | 225.000 Euro

Shitet dyqan, 41 M2, ambient me punime dhe arredim bashkohor dhe cilesor, me tualet. Aktualisht i dhene me qera. I pershtatshem per çdo lloj biznesi. Dokumenta te rregullta hipotekore. SHITET OKAZON

Botuar më 28/11/2020
225.000,00 euro

NE RRUGEN TEODOR KEKO PRANE KOMPLEKSIT ARLIS

Ne rrugen Teodor Keko prane Kompleksit Arlis | 143 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera dyqan, siperfaqe 143 m², tualet, kati 0 ne pallat te ri, bosh. Me vetrate ne 2 drejtime, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti., 143 M2, Property ID : 4271480 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/11/2020
1.200,00 euro

NE RRUGEN TEODOR KEKO PRANE KOMPLEKSIT ARLIS

Ne rrugen Teodor Keko prane Kompleksit Arlis | 142 M2 | 568.240 Euro

Shitet dyqan me letra te rregullta nga firma e nderitimit, siperfaqe 142.06 m², tualet, kati 0 ne pallat te ri, bosh. Me vetrate ne 2 drejtime, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti., 142 M2, Property ID : 4171183 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/11/2020
568.240,00 euro

ASTIR

Rruga Loni Ligori | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan me cmim okazion. I konceptuar Open space, nje tualet, buze rruge, ne nje zone me te gjitha facilitetet prane dhe e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti butik, call center bar. Dyqani eshte i sapo perfunduar i ri, i pa perdorur me pare. Zone e pershtateshme per zhvillimin e cdo aktiviteti., 70 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/11/2020
35.000 leke/muaj

RRUGA NIKO AVRAMI

Shkolla Ramazan Jarani | 42 M2 | 35.000 Leke

Jepet Dyqan me QeraRruga ‘Niko Avrami’ perballe Shkolles ‘Ramazan Jarani’Siperfaqe 42 meter katrore.Kati i 1-re, me vetrate xhami edhe qepen.Çmimi 35’000 leke/muaj i diskutueshem.Dyqani ndodhet perballe me deren e shkolles, rruga ka levizshmeri gjate gjithe kohes. Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si kancelari, salle interneti, byrektore, fast-food, butik, zyra etj, 42 M2, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 27/11/2020
35.000 leke/muaj

RRUGA MINE PEZA

tek Komisariati Nr. 3 | 100 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambjent per zyre ose cdo lloj aktiviteti tjeter me siperfaqe 100 meter katrore e ndodhur ne katin e pare te nje pallati ekzistues, me dy hyrje nga perpara pallatit pasi ka vetrate xhami edhe ballkon edhe nga hyrja ekzistuese e pallatit. e ndare ne 3 zyra, nje kuzhine me bufe te re korridor te madh edhe tualet. hyrja eshte e re edhe e investuar., 100 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Ambjenti eshte shume i pershtatshem per zyre avokatie, noterie, klinike dentare, parukeri, estetike ose cfaredolloj biznesi. Akses te menjehershem ne rruge kryesore.

Botuar më 27/11/2020
700,00 euro/muaj

RRUGA E DURRESIT

Prane Ambasadave, ne rruge kryesore | 45 M2 | 100.000 Leke

Jepet super dyqan me qera, i ndodhur ne rrugen e Durresit, me levizshmeri te larte. Ambjenti eshte open space, me nje zyre te vogel si edhe tualet. Ka vetrate te madhe xhami,qepen. Ambjenti ka funksionuar si argjendari por eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si klinike dentare, butik, farmaci etj., 45 M2, 1 ambjent, totali i kateve 5, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/11/2020
100.000 leke/muaj

RRUGA E DIBRES

Perballe me Shkollen e Bashkuar | 75 M2 | 40.000 Leke

Jepet dyqan i investuar dhe rikonstruktuar me qera i ndodhur ne katin e 2-te buze rruges kryesore, me pamje shume te mire, me sip 75 meter katrore open space me tualet,shkalle me vehte. Dyqani ka funksionuar prej vitesh si klinike dentare por eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, zyra, butik etj., 75 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/11/2020
40.000 leke/muaj

NE RRUGEN TEODOR KEKO PRANE KOMPLEKSIT ARLIS

Ne rrugen Teodor Keko prane Kompleksit Arlis | 78 M2 | 650 Euro

Jepet me qera dyqan, siperfaqe 78 m², tualet, kati 0 ne pallat te ri, bosh. I gjithi me vetrate, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti., 78 M2, Property ID : 4271479 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/11/2020
650,00 euro

FUSHA E AVIACIONIT

Prane Gjykates Administrative | 34.5 M2 | 300 Euro

Jepet me qira ambient biznesi bashke me garazh. Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri. Ndodhet prane Gjykates Administrative. Mund te perdoret si dyqan, zyra e ambiente te tjera biznesi. Ne cmimin e qirase perfshihet edhe garazhi., 34.5 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, Agjencia Shpia24

Botuar më 27/11/2020
300,00 euro/muaj
)