Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “DIBRES”

mbrapa Medreses, 10m nga rruga kryesore, prane furre buke Suaj, me fasad xhami nga rruga kryesore, | 43 M2 | 58.000 Euro

Shitet dyqan, 43 M2, kati I, me tend, kondicionim, me tualet, me hipoteke. Aktualisht...

Botuar më 14/02/2019
58.000,00 euro

RR. MEHDI FRASHERI

prane kopeshtit Botanik | 78 M2 | 160.000 Euro

Shitet dyqan, 78 M2, me dokumenta te rregullta aktualishtfunksionon si lokal

Botuar më 20/02/2019
160.000,00 euro

ISH QYTETI NXENESVE

perballe Spitalit Amerikan 3, kompleksi Golden Park | 104 M2 | 88.400 Euro

Shitet dyqan, kati I banim, 104 M2, me certifikate pronesie. Me fasad xhami me mundesi reklamimi, lartesia 4.8m.

Botuar më 20/02/2019
88.400,00 euro

RR. "XHORXHI MARTINI",

pallati Colombo, afer pazarit te ri, prane shkolles Pedagogjike, | 90 M2 | 500 Euro

Jepet me qera dyqan, 90 M2, I pershtatshem per cdo aktiviteti

Botuar më 20/02/2019
500,00 euro

RR."EDUARD MANO"

ne fund te rruges | 55 M2 | 24.750 Euro

Shitet dyqan, 55 M2, me pamje nga lindja

Botuar më 20/02/2019
24.750,00 euro

RR. "RIZA CEROVA",

tek shkolla Kuqe, | 45 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 45 M2

Botuar më 20/02/2019
30.000 leke

RR. “MINE PEZA”

prane Komisaritit nr.3 | 50 M2 | 200.000 Euro

Shitet dyqan, 50 M2, me hipoteke njesi, aktualisht Bar Kafe prej 5 vjtesh, ne rruge kryesore, kati I.

Botuar më 20/02/2019
200.000,00 euro

RR. SAMI FRASHERI

Blv Bajram Curri, tek Pallatet Agimi, sa kalon uren e Drejtorise se Policise | 28 M2 | 45.000 Euro

Shitet dyqan gjysem bodrum, 28 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 ballkon, verande, bodrum, bosh, gjendja: e mire, ne pallat te ri 9-Katesh

Botuar më 20/02/2019
45.000,00 euro

DURRES, PLAZH,

lagja 13, ne nje zone shume te mire, | 155 M2 | 260.000 Euro

Shitet per arsye emigrimi Bar Kafe "Earling London" me hipoteke!! Sip, 155 M2, i kompletuar totalisht, ka funksionuar si Bar/Kafe /Lloto. Me hipoteke. Shitet ose kembehet me lokal ne Tirane. Çmimi

Botuar më 20/02/2019
260.000,00 euro

RR E KAVAJES

prane Condor Center | 135 M2 | 185.000 Euro

Shitet dyqan, 135 M2, kati 2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, me kondicionim dhe aspirim qendror + kondicioner kollone, me nje fasade prej 19 m

Botuar më 19/02/2019
185.000,00 euro

RR.JORDAN MISJA, PALLATI BESA R, H.1

Tek Xhamia | 40 M2 | 60.000 Euro

Dyqan/Lokal, per momentin ne gjendje pune si rrobaqepesi. Me kushte bashkohore moderne, 40 M2, kati 1, 1 banjo, ngrohje/ftohje, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipoteke dhe certifikate pronesie

Botuar më 19/02/2019
60.000,00 euro