Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION TEK EKSPOZITA

Gjykata Faktit Tirane | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepen zyra me qira, 50m2 tek gjykata e faktit Tirane, prane ish ekspozites. Zyrat org...

Botuar më 15/09/2020
30.000 leke/muaj

RR. PJETER BUDI

Rr. Pjeter Budi | 60 M2 | 500 Euro

Tirane jepet me qira ambient/ Dyqan. Rr. Pjeter Budi. Sip 60m². Cmimi 500€/muaj. Kati 1. 2 ambiente, Banjo, Bosh. Fasade e gjere xhami. Gjendja shume e mire, i rikonstruktuar. Ndodhet buze rruges kryesore. I pershtatshem per: agjensi, noteri, kancelari, klinike, farmaci, parukeri., 60 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Agjensia Shpia24 0697488333

Botuar më 22/09/2020
500,00 euro/muaj

PERBALLE SPITALIT TE PEDISATRISE

Perballe Spitalit te Pedisatrise | 40 M2 | 370 Euro

Perballe Spitalit te Pedisatrise, jepet me qira dyqani ne katin 0. Ambienti eshte 40 m2 dhe ka nje tualet me fasade 5 meter, e perdorur me pare per farmaci. Per me shume informacione, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto ne nrumrin +355676022313, 40 M2, 1 dhome gjumi

Botuar më 22/09/2020
370,00 euro

RRUGA FORTUZI,

PERBALL SHKOLLES "JERONIM DE RADES", | 30 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2, e pershtatshme per zyra, klinike dentare, etj

Botuar më 22/09/2020
45.000 leke

RR. MIHAL GRAMENO, TREGU ELEKTRIK

Rr. Mihal Grameno, Tregu Elektrik | 45 M2 | 50.000 Leke

Ne Tirane jepet dyqan me qera te Rr. Mihal Grameno, te Tregu Elektrik. Sip 45m². Cmimi 500 mije leke/muaj. Kati 1. 2 ambiente, 1 banjo. Bosh, Fasade e gjere xhami. Jepet me qera per afat te gjate kohor. Dyqani ndodhet ne rruge kryesore. Gjendja shume e mire e rikonstruktuar. Dyqani ndodhet ne nje zone shume te mire, i pershtatshem per agjensi, noteri, kancelari, farmaci, parukeri etj., 45 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Agjensia Shpia24 0697488333

Botuar më 22/09/2020
50.000 leke

RR. KAVAJES 500 M NGA KRYQEZIMI 21 DHJETORIT

Qender Biznesi CONDOR (afer GLOBE) | 123 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan 123 m2 (135 m2 sebashku me sip te perbashketa). Aktualisht dhene me QERA per 4-vjet per CALL CENTER. Sip, 123 M2, 1 banjo

Botuar më 22/09/2020
175.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

Prane Qendres | 100 M2 | 1.500 Euro

Jepen me qira dy dyqane te Rruga e Durresit. Ne rruge kryesore, me dukshmeri te madhe nga rruga e me fasade xhami. Dyqanet kane siperfaqe prej 100m² secila. Te pershtatshme per zyra, apo aktivitete biznesi. Cmimi i qirase eshte 1500 Euro per katin e pare dhe 1100 Euro per katin e dyte., 100 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Agjencia Shpia24, Cel: 0683633333

Botuar më 22/09/2020
1.500,00 euro/muaj

RR MYSLYM SHYRI

Rr Myslym Shyri | 48 M2 | 225.000 Euro

Shitet Dyqan 48 m2, buze rruge, 5 meter fasad nga rruga, me Hipoteke, 48 M2

Botuar më 22/09/2020
225.000,00 euro

RR. "DURRESIT",

mbrapa ambasades Jugosllave, ngjitur me kopeshtin nr 8 | 18 M2 | 54.000 Euro

Shitet dyqan, 18 M2, 1 banjo, aktualisht dyqan çantash. Me hipoteke.

Botuar më 22/09/2020
54.000,00 euro

TEK RR MINE PEZA

prane Rajonit Nr 3 | 20 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Dyqan buze rruge, siperfaqe 20 m2, i perber nga nje ambient i madh dhe tualet., 20 M2

Botuar më 22/09/2020
30.000 leke/muaj

TEK KRYQEZIMI I RR DURRESIT ME RR E BOGDANEVE

prane Bar-Kafe Moncheri | 25 M2 | 35.000 Leke

Jepet me Qera Dyqan me siperfaqe 25 m2, 5 meter fasad xhami, dyqani eshte i perber nga nje dhome, aneks dhe tualet, i pershtatshem per biznese te ndryshme., 25 M2

Botuar më 22/09/2020
35.000 leke/muaj
)