Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION!! SHITEN DYQANE ME HIPOTEKE. RRUGA NACIONALE TIRANE DAJT,

mbi restorant Freskun, | 110 M2 | 99.000 Euro

Shiten dyqane me sip. te ndryshme nga 55m² deri ne, 110 M2, me hipoteke. (ose jepet me qera). Çmimi shitjes fillon nga

Botuar më 23/07/2018
900,00 euro/m2

TEK FRESKU,

ne zone te mire, | 95 M2 | 93.000 Euro

Shitet dyqan me sip. totale, 95 M2, i ndare ne 3-ambiente, me hipoteke, bashke me garazh 26m², me hipoteke

Botuar më 23/07/2018
93.000,00 euro

KOMBINAT RR. E QELQIT

pallatet derveni | 45 M2 | 17.000 Leke

Jap me qera ambient (dyqan) per cdo lloj aktiviteti, 45 M2, 1 ambjent, 1 banjo, salle ngrenie

Botuar më 22/07/2018
17.000 leke/muaj

PAS GJIMNAZIT TE RI, RRUGA ANDON DORO

Prane rruges Skenderbeu, pas Gjimnazit te Ri | 40 M2 | 37.000 Euro

Shitet market i kompletuar me te gjitha pajisjet dhe frigoriferat, me artikuj te perzier. Realizon 150,000 leke xhiro ne dite. Jepet edhe me qera 20,000 leke., 40 M2, 1 banjo, gjendja: e re, Perreth marketit ka oborr me peme, i rrethuar qe i takon marketit.

Botuar më 22/07/2018
37.000,00 euro

LIQENI I THATE

ne afersi te kopshtit zoologjik | 70 M2 | 200 Euro

Jepet me qera dyqan ne zonen e liqenit te thate me siperfaqe 70m2 dhe sheshpushim perpara .cmimi 200 euro, 70 M2, 1 banjo

Botuar më 22/07/2018
200,00 euro

RRUGA JANAQ KILICA. GJYQI I VJETER.NGJITUR ME SHKOLLEN HALIM XHELO

Perballe Vodafone | 50 M2 | 38.000 Leke

Jepet ambjent me qera. Siperfaqja 50 m. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Cmimi i diskutueshem., 50 M2, 1 ambjent, 1 banjo, vendparkim, bosh, gjendja: e re

Botuar më 22/07/2018
38.000 leke/muaj

RR. JANAQ KILICA, GJYQI I VJETER VLORE

perballe vodafone (Red Store) ngjitur me shkollen Halim Xhelo | 50 M2 | 38.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 50 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 22/07/2018
38.000 leke/muaj

RRUGA E DIBRES

tek kompleksi Orion prane rajonit numer 4 | 39 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 39 M2, 1 banjo, i adaptushem per zyra parukeri dentist autoshkolla

Botuar më 22/07/2018
20.000 leke/muaj

RR. JANAQ KILICA, GJYQI I VJETER VLORE

perballe vodafone (Red Store) ngjitur me shkollen Halim Xhelo | 50 M2 | 38.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 50 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 22/07/2018
38.000 leke/muaj

OKAZION!! SHITET DYQAN DHE 1+1 ME HIPOTEKE! TEK BRRYLI, TEK LULISHTJA,

perballe Maternitetit te Ri, | 100 M2 | 135.000 Euro

Shitet dyqan 50m² + ap. 1+1 ngjitur me te 50m², te mobiluar, sip. totale, 100 M2, kati 1, Dyqani eshte aktualisht ne pune si piceri me biznes te ngritur prej 20 vitesh. Me 2 hyrje nga Lulishtja dhe mbrapa.

Botuar më 22/07/2018
135.000,00 euro