Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK STADIUMI QEMAL STAFA

ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, Rr. "Faik Konica" | 87 M2 | 278.400 Euro

Shitet dyqan, kati perdhe me pamje ballore, 87 M2, Cmimi i shitjes

Botuar më 20/10/2019
278.400,00 euro

BLLOK, TEK LIBRI UNIVERSITAR,

siper Raifaisen Bank, buze rruge | 150 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera dyqan, 150 M2, i sapo arreduar, shtruar me parket, 3 kondicioner, punim...

Botuar më 15/10/2019
2.000,00 euro

SUPER CMIM! RRUGA “JORDAN MISJA”,

perballe kolegjit Turk, buze rruge | 170 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent DUPLEX + ambjent magazinimi me sip. 40m², 170 M2, 2 tualete, me punime cilesore, kondicioner, aspirim, sistem alarmi. Ka funksionuar si ambjent per zyra prej kohesh. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 20/10/2019
500,00 euro

RR. "NAZMI DISHA",

prane burgut te grave | 105 M2 | 350 Euro

Jepet me qera dyqan, 105 M2, me gara nentoke 80m², ambient i rregulluar, me tualet. I pershtatshem per rrobaqepesi/atelie, dentist, zyra, etj. (Ose shiten te dyja bashke 120.000 Euro). Çmimi qerase

Botuar më 20/10/2019
350,00 euro

TEK STADIUMI QEMAL STAFA

ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, Rr. "Faik Konica" | 87 M2 | 278.400 Euro

Shitet dyqan, kati perdhe me pamje ballore, 87 M2, Cmimi i shitjes

Botuar më 20/10/2019
278.400,00 euro

RR. "BARDHYL"

buze rruges kryesore | 40 M2 | 180.000 Euro

Shiten dy dyqane, 43m dhe, 40 M2, secili dyqan me hipoteke te rregullt, aktualisht me qera. Shiten vec e vec ose 2 dyqanet sebashku. Te pershtatshme per cdo lloj biznesi. Cmimi

Botuar më 20/10/2019
180.000,00 euro

RR. "NAIM FRASHERI"

tek KMY | 40 M2 | 90.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, me Hipoteke

Botuar më 19/10/2019
90.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI,

pas policise bashkiake, pallat i ri | 65 M2 | 50.000 Euro

Shitet dyqan, 65 M2, gjysem bodrum, aktualisht i dhene me qera

Botuar më 19/10/2019
50.000,00 euro

TEK MINISTRIA SHENDETESISE,

rr. "Hodo Beg", jepet me qera | 16 M2 | 12.000 Leke

Dyqan, 16 M2, 1 banjo

Botuar më 19/10/2019
12.000 leke

RR. "NJAZI MEKA",

ne fund te rruges, tek ura | 30 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2

Botuar më 19/10/2019
15.000 leke

RRUGA ALI DEMI,

100 m mbi shkollën 1 Maji | 40 M2 | 330 Euro

Jepet me qera dyqan, 40 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/10/2019
330,00 euro/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRI

prane kinema Dajtit, buze rruges kryesore | 90 M2 | 585.000 Euro

Shitet dyqan, 90 M2, Dyqani eshte me kontrate qeraje dhe pagese 1500 euro/muaj.

Botuar më 19/10/2019
585.000,00 euro
)