Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BULEVARDI I RI, PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, prane rruges kryesore, e gjitha e asfaltuar | 220 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera dy katet e nje godine, secili kate 2 tualete, ideale per ambasada, shoq...

Botuar më 30/06/2020
1.000,00 euro/muaj

RR. SULEJMAN DELVINA

Stadiumi Dinamo | 9 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qira dyqan, 9 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 04/07/2020
30.000 leke/muaj

TE OXHAKU

Rruga 'Kongresi i Manastirit' | 92 M2 | 30.000 Leke

Dyqani ne nje pallat te ri. Mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti., 92 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/07/2020
30.000 leke/muaj

RRUGA YMER KURTI

Perball gjimnazit Petro Nini Luarasi | 27 M2 | 62.100 Euro

OKAZION / SHITET DYQANI ME SIPERFAQE 27 M2, ME DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR. Ambienti funksionon si parukieri estetike dhe mund te shitet si emer. Nje mundesi e shkelqyer per tu shfrytezuar prej te interesuareve, dhe (profesionisteve) te kesaj fushe!, 27 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/07/2020
62.100,00 euro

RR. BARDHOK BIBA

ne zone te mire | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan dublex, 70 M2, 2 banjo, i pershtatshem per zyra, kurse, laborator etj

Botuar më 04/07/2020
35.000 leke

RRUGA SHYQYRI ISHMI, TIRANE

Xhamia e Tabakeve | 22 M2 | 25.000 Leke

Ambjent i pershtatshem per zyre, servis elektronik, dyqan etj. Ngjyre roze + bardhe., 22 M2, 1 ambjent, totali i kateve 5, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Banjo funksionale. Ndricim i kendshem.

Botuar më 04/07/2020
25.000 leke/muaj

OKAZION!! TEK STADIUM DINAMO, BUZE RRUGE,

ne kend pallati | 27 M2 | 189.000 Euro

Shitet dyqan, 27 M2, aktualisht i dhene me qera tek Banka Credins me kontrate 10 vjecare. Dokumenta te rregullta, me hipoteke.

Botuar më 04/07/2020
189.000,00 euro

KOMUNA PARISIT

Prane zyrave te sigmes | 50 M2 | 98.000 Euro

Shitet dyqane me hipoteke, 50 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/07/2020
98.000,00 euro

RR. NDRE MJEDA

Prane shkolles “Naim Frasheri” e pozicionuar ne rruge kryesore | 125 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera ambient i shfrytezueshem per cdo lloj biznesi,i pozicionuar ne rruge kryesore me nje siperfaqe te shfrytezueshme, 125 M2, kati 1, 2 banjo

Botuar më 03/07/2020
80.000 leke/muaj

RR. "NAIM FRASHRI"

prane Mozaikut te Tiranes | 25 M2 | 875.000 Euro

Shitet dyqan, 25 M2, i kompletuar me paisje dyqan mishi dhe bulmeti

Botuar më 03/07/2020
875.000,00 euro

XHAMIA TABAKEVE

ruga shyqyri ishmi, | 17 M2 | 40.000 Euro

Shitet dyqan, 17 M2

Botuar më 03/07/2020
40.000,00 euro
)