Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, jepet me qera dy katet e nje godine kater kateshe | 480 M2 | 3.600 Euro

Secili kate, 480 M2, bosh, parkim, uje, roje 24h, pastruese, 3.5m lartesi, I perfshta...

Botuar me 07/10/2018
3.600,00 euro

TEK FRESKU,

rruga e Teleferikut, | 39 M2 | 17.550 Euro

Shiten 2 dyqane 61m² dhe, 39 M2, te perfunduara, me hipoteke karabina

Botuar me 15/10/2018
450,00 euro/m2

BLLOKU VASIL SHANTO

RRUGA PETRO KORCARI | 15 M2 | 26.000.000 Leke

Shitet dyqan, 15 M2

Botuar me 15/10/2018
26.000.000 leke

RRUGA GAQO PASHO NE KRYQEZIM ME RR. NJAZI MEKA

buze rruge | 32.5 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 32.5 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar me 15/10/2018
20.000 leke/muaj

VLORE

ne hyrje te tregut te Madh tek Posta | 45 M2 | 100 Euro

Jepet me qera dyqan, 45 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar me 15/10/2018
100,00 euro/muaj

MBRAPA HOTEL STELA, RR. “ABDULLA KETA”

(prane rruges Barrikadave), ne pallat te ri, | 15 M2 | 35.000 Euro

Shitet dyqan, 15 M2, me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar me 15/10/2018
35.000,00 euro

RR. "NAIM FRASHERI"

tek KMY | 40 M2 | 90.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, me Hipoteke

Botuar me 15/10/2018
90.000,00 euro

NE AFERSI TE SPITALIT HYGEIA,

ne rruga kryesore, | 173 M2 | 553.600 Euro

Shitet dyqan, 173 M2, me hipoteke.

Botuar me 15/10/2018
3.200,00 euro/m2

NE RRUGEN FADIL RADA

buze rruge, prane Pazarit te Ri, | 92 M2 | 1.350 Euro

Shitet ap. Kati I, me hipoteke, I ndare ne 3 apartamente: 1+1, gasoniere dhe dyqan, 92 M2, secili I kompletuar me tualet. Mundesia e qeradhenies eshte e shpejte.

Botuar me 15/10/2018
1.350,00 euroÇmimi/m2

BULEVARDI BAJRAM CURRI

Shitet dyqan | 46 M2 | 198.000 Euro

Kati I, 46 M2, me hipoteke njesi, fasad xhami ballore 5.5m me fasad xhami anesore 9m, ne kend rruge, 46 M2, aktualisht me qera me kontrate afatgjate.

Botuar me 15/10/2018
198.000,00 euro

RR. THOMA KOXHAJ

prane kompleksit Çabej | 55 M2 | 52.250 Euro

Shitet dyqan, 55 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, gjendja: shume e mire, lulishte perpara. Me hipoteke

Botuar me 15/10/2018
950,00 euro/m2