Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “DIBRES”

mbrapa Medreses, 10m nga rruga kryesore, prane furre buke Suaj, me fasad xhami nga rruga kryesore, | 43 M2 | 58.000 Euro

Shitet dyqan, 43 M2, kati I, me tend, kondicionim, me tualet, me hipoteke. Aktualisht...

Botuar më 14/02/2019
58.000,00 euro

SUPER OKAZION! ISH STACIONI I TRENIT

PRANE FAK. TE SHKENCAVE, BRENDA QENDRES TREGTARE | 70 M2 | 140.000 Euro

Shitet dyqan, 70 M2, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 18/02/2019
140.000,00 euro

PERBALLE PARLAMENTIT,

rr. "Xhorxh W. Bush", (ne nje nga rruget me te frekuentuara te Tiranes) ne rruge kryesore, | 25 M2 | 170.000 Euro

Shitet dyqan, 25 M2, me fasade xhami me pamje nga rruga, me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 18/02/2019
170.000,00 euro

RR. “DIBRES”

perballe Spitalin Nene Tereza | 40 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, kati II, me pamje nga rruga kryesore.

Botuar më 17/02/2019
40.000 leke

RR. “MUHAMED GJOLLESHA”

Blloku Vasil Shanto, p.3 | 42 M2 | 30.000 Euro

Shitet dyqan, 42 M2, me hipoteke.

Botuar më 17/02/2019
30.000,00 euro

RR. HAMDI GARUNJA

tek Liqeni i Thate | 100 M2 | 200 Euro

Jepen me qera 2 dyqane, 100 M2, dhe 55m². Me fasade xhami, 400 Euro dhe

Botuar më 17/02/2019
200,00 euro

KERKOJ TE BLEJ 1 DYQAN

ose 1 shtepi | 80 M2 | 350.000 Euro

Adresa nuk ka rendesi, mjafton te jete ne nje rruget kryesore te Tiranes. 50-, 80 M2, pagesa Cash. Deri ne

Botuar më 16/02/2019
350.000,00 euro

SIPER KRISTAL CENTER

tek unaza rrjeshti i pare | 110 M2 | 77.000 Euro

Shitet dyqan, 110 M2, kati 2, me hipoteke

Botuar më 16/02/2019
77.000,00 euro

LAPRAKE

tek KMY ne buze rruge | 40 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, i pershtatshem per aktivitet te ndryshme

Botuar më 16/02/2019
25.000 leke

KRISTAL CENTER

afer servisit tek palleti jeshil | 30 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2, 1 banjo, plus 20m2 verande perpara , jepet me afat te gjate

Botuar më 16/02/2019
30.000 leke/muaj

OKAZION!!! POSHTE TV. KLAN, RR. "HYSEN XHURA",

ne rruge kryesore, | 73 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera Bar "Berden", sip. brendshme, 73 M2, mobilim dhe arredim lux + ambient te jashtem me gjelberim 200m². Me çertifikate pronesie lokali+ambienti jashtem. Çmimi

Botuar më 16/02/2019
80.000 leke