Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BULEVARDI I RI, PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, prane rruges kryesore, e gjitha e asfaltuar | 220 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera dy katet e nje godine, secili kate 2 tualete, ideale per ambasada, shoq...

Botuar më 10/07/2020
1.000,00 euro/muaj

TEK SELVIA

rruga e Dibres, buze rruges kryesore | 64 M2 | 352.000 Euro

Shitet dyqan, 64 M2, me tualet, e rregulluar totalisht, aktualisht me qera mujore 1050 Euro, me hipoteke te rregullt.

Botuar më 12/07/2020
352.000,00 euro

TREGU ELEKTRIK

Tregu Elektrik | 36 M2 | 35.000 Leke

Ne Tirane tek Tregu Elektrik jepet me QERA dyqan me siperfaqe 36 m2. Dyqani ndodhet tek lulishtja perballe Muzeut te Shkencave dhe sherben per cdo lloj aktiviteti, dyqan, zyre, qender estetike ose masazhi, rrobaqepesi, atelie, etj.Cmimi 35.000 leke/muaj.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 36 M2, 1 ambjent, totali i kateve 9, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 11/07/2020
35.000 leke/muaj

JEPET ME QERA DYQAN ME SUPER CMIM NE YZBERISHT

rr. "Panajot Pano", ngjitur me Spar Market | 50 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 50 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si zyra, klinike dentare, dyqan etj

Botuar më 11/07/2020
35.000 leke

NE LAPRAKE

tek Intesa San Paulo, perballe AMC-se | 86 M2 | 250 Euro

Jepet me qera dyqan, 86 M2, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti,mundesi per shitje

Botuar më 11/07/2020
250,00 euro

JEPET ME QERA DYQAN BUZE RRUGE KRYESORE ME SUPER CMIM! RRUGA SULEJMAN DELVINA

perballe me Diplomat 1 | 10 M2 | 300 Euro

Jepet me qera dyqan, 10 M2, me tualet, me kondicioner, me fasade xhami me punime cilesore. Ka funksionuar prej kohesh si biznes me aksesore per celulare. I pershtatshem per cdo lloj biznesi,

Botuar më 11/07/2020
300,00 euro

PRANE TAVERNES TAFAJ,

rr. "Mine Peza", | 62 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, bosh, i pershtatshem edhe per ambient biznesi, 62 M2, me tualet, oborr. Ideale per laborator, agjensi imobiliare ose aktivitete te ndryshme private

Botuar më 11/07/2020
35.000 leke

RR. KAVAJES 500 M NGA KRYQEZIMI 21 DHJETORIT

Qender Biznesi CONDOR (afer GLOBE) | 123 M2 | 178.000 Euro

Shitet dyqan 123 m2 (135 m2 sebashku me sip te perbashketa). Aktualisht dhene me QERA per 4-vjet per CALL CENTER. Sip, 123 M2, 1 banjo

Botuar më 10/07/2020
178.000,00 euro

YZBERISHT PALLATI BIG MARKET

Yzberisht Pallati Big Market | 132 M2 | 155.000 Euro

Ne Tirane, ne Yzberisht pallati i Big Market SHITET dyqan me siperfaqe totale 132,5 m2 bashke me garazhdin me siperfaqe totale 37,5 m2 . Dyqani ka vetrata te bollshme, i ekspozuar dhe i ndricuar me drite natyrale si dhe ka qepena elektrik. Eshte i pajisur me Certifikate Pronesie.Cmimi 155.000 euro (perfshire garazhdi)Per cdo informacion kontaktoni Cel. 0684109062,E-mail.onlineprona@gmail.com, 132 M2, 2 ambjente, totali i kateve 9, 1 banjo, depo, oborr, bosh, gjendja: e re

Botuar më 10/07/2020
155.000,00 euro

RRUGA SHYQYRI ISHMI

mbrapa shkolles "1 Maji" | 28 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 28 M2, kati 1, 1 banjo, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe magazine

Botuar më 10/07/2020
12.000 leke

TEK SHKOLLA PJETER BUDI

GJYKATA E RRETHIT | 30 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2, vlen per biznese

Botuar më 10/07/2020
35.000 leke
)