Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE,

rr. “Loni Ligoti” | 157 M2 | 70.000 Euro

Shitet ambient, 157 M2, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, me fasd xhami, me tualet, ak...

Botuar më 15/09/2019
70.000,00 euro

BLLOK, TEK LIBRI UNIVERSITAR,

siper Raifaisen Bank, buze rruge | 150 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera dyqan, 150 M2, i sapo arreduar, shtruar me parket, 3 kondicioner, punim...

Botuar më 12/09/2019
2.000,00 euro

RR. FREDERIK SHIROKA

tek Naim Frasheri | 10.5 M2 | 22.050 Euro

Shitet dyqan, 10.5 M2, me tualet. Me hipoteke.

Botuar më 20/09/2019
22.050,00 euro

RRUGA RIZA CEROVA

Shkolla e Kuqe | 17 M2 | 25.000 Euro

Shitet dyqan, 17 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, i organizuar ne forme dupleks me shkalle te brendshme, duke krijuar hapesire ne katin e siperm dhe duke e dyfishuar siperfaqen

Botuar më 20/09/2019
25.000,00 euro

PRANE STADIUMIT “DINAMO”

RRUGA "GJIK KUQALI" | 500 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qira ambient, ndertim i ri teper cilesor, ne katin -1. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme., 500 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 20/09/2019
4.000,00 euro/muaj

KRYQEZIMI I RRUGES QEMAL STAFA

ME RRUGEN "BARDHYL" | 60 M2 | 135.000 Euro

Shitet dyqan me dokumenta, 60 M2, aktualisht i dhene me qera. Shitet ose kembehet me ap. 2+1. Çmimi

Botuar më 20/09/2019
135.000,00 euro

DURRES

perballe me stacionin e trenit | 34 M2 | 55.000 Euro

Shitet dyqan, 34 M2, buze rruge, me dokumenta te rregullta, me oborr perpara

Botuar më 20/09/2019
55.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

Buze bulevardit "Zogu i Pare", | 93 M2 | 511.500 Euro

Super okazion!!! Shitet dyqan 93m2 me fasade te gjere xhami 14m --I pershtatshem per cdo lloj biznesi . Ju njoftojme se punimet kane filluar ne bulevardin Zogu i Pare do behen punime fantastike duke e kthyer rrugen ne destinacion komercial nder me te bukurit ne Europe. Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia RE-AL me adrese ne Qender fare prane kafe "Flora", 93 M2

Botuar më 20/09/2019
511.500,00 euro

RRUGA "MINE PEZA"

Perballe bar-kafe Oslo,pa dale ne unaze. | 60 M2 | 180.000 Euro

Shitet dyqan 60 m2 me fasade buze rruge.I pershtatshem per cdo lloj biznesi.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia RE-AL,me adrese ne Qender,fare prane kafe "Flora", 60 M2

Botuar më 20/09/2019
180.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek pallati me shigjeta | 30 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2, kati 1, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 20/09/2019
35.000 leke

BUZE RRUGES "MYSLYM SHYRI"

prane kinema Dajtit | 80 M2 | 560.000 Euro

Shiten dy dyqane (80 dhe 90 m2).Me fasade buze rruge.Aktualisht me qera.Me dokumentacion te rregullt hipotekor., 80 M2

Botuar më 20/09/2019
560.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

Ne rrugen "Mine Peza",fare prane kafe "Flora",perballe Grandit. | 50 M2 | 170.000 Euro

Shitet dyqan 50 m2 buze rruge.I pershtatshem per cdo lloj biznesi cilesor.I rregulluar , ne gjendje shume te mire.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia imobiliare RE-AL,me adrese ne Qender,fare prane kafe "Flora", 50 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/09/2019
170.000,00 euro