Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. MYSLYM SHYRI

Prane kinema Dajti, ne rruge kryesore | 80 M2 | 520000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Rr. Myslym Shyri, Prane kinema Dajti, ne rruge kryesore, 80 M2, 520.000 euro
Përshkrim

Shitet dyqan, 80 M2, me kontrate qeraje dhe cmim 1300 euro/muaj.

6.500,00 euro/m²

Botuar më 09/10/2019

Telefon
)