Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "MYSLYM SHYRI"

p.31 (Kastrioti), ngjitur me hotel Europa, ne dalje tek Tregu Cam | 28 M2 | 40.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
Rr. "Myslym Shyri", p.31 (Kastrioti), ngjitur me hotel Europa, ne dalje tek Tregu Cam, 28 M2, 40.000 leke
1 banjo
Përshkrim

Jepet me qera dyqan, 28 M2, 1 banjo, i paisur me qepen, i pershtatshem per cdo lloj biznesi, plus garazh, 32m² i cili mund te pershtatet per magazina etj. Jepen edhe te ndara. Garazhi 12.000 leke dhe dyqani me cmim

40.000 leke

Botuar më 18/05/2019

Telefon