Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "MINE PEZA"

p.250/1 | 80 M2 | 900 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
Rr. "Mine Peza", p.250/1, 80 M2, 900 euro
Përshkrim

Jepet me qera ambient biznes, 80 M2, me verande perpara. Bosh 600 Euro dhe e kompletuiar per bar kafe+lodra per femije

900,00 euro

Botuar më 10/10/2019

Telefon
)