Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, jepet me qera dy katet e nje godine kater kateshe | 480 M2 | 2.5 Euro

Secili kate, 480 M2, bosh, parkim, uje, roje 24h, pastruese, 3.5m lartesi, I perfshta...

Botuar me 08/11/2018
2,50 euroÇmimi/m2

RR. "SIRI KODRA",

prane OST, | 40 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambient, 40 M2

Botuar me 15/11/2018
25.000 leke

PRANE SHKOLLES SE BASHKUAR,

buze rruge, | 55 M2 | 69.000 Euro

Shitet ose jepet me qera ambient i ndare ne 2 dyqane, sip totale, 55 M2, 2 banjo, me verande nga te dy krahet. Aktualisht ne pune si Bar Kafe dhe Dyqan Mishi. I pershtatshem per çdo lloj biznesi. Me hipoteke. Shitet per arsye emigrimi

Botuar me 15/11/2018
69.000,00 euro

OKAZION! RR. “JORDAN MISJA”

Kompleksi Gener II, pallati 172, | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera parukeri, 30 M2, kati 1, 1 banjo, e kompletuar me 2 lavastovilje, krevat depilimi, arredim bashkohor. Çmimi

Botuar me 15/11/2018
20.000 leke

RR. “MINE PEZA”

shitet dyqan | 50 M2 | 200.000 Euro

50 M2, me hipoteke njesi, ne rruge kryesore, kati I.

Botuar me 14/11/2018
200.000,00 euro

RR. "ANDON FRASHERI",

Laprake, | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 60 M2, e pershtatshme per cdo lloj biznesi

Botuar me 14/11/2018
25.000 leke

RR. “KOMUNA PARISIT”

mbrapa Lulishtes.perball me Palestren Adi-Kwin, | 40 M2 | 60.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, 5 meter i gjere dhe 8 meter i gjate, me tualet brenda, hapesire perpara. Shitet

Botuar me 14/11/2018
1.500,00 euro/m2

TIRANA E RE,

NE KRYQEZIMIN E RRUGES MARGARITA TUTULANI ME NDREKO RINO | 55 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 55 M2, gjendja: shume e mire, 5 m i larte, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar me 14/11/2018
35.000 leke

UNAZE

perballe me shkollen Harry Fultz | 20 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2, buze rruge kati 1 i pershtatshem per aktivitet te ndryshme

Botuar me 14/11/2018
25.000 leke

RR. SIRI KODRA

perballe ambulances nr.3 | 15 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 15 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar me 14/11/2018
18.000 leke

NIKOLLA LENA

MYSLYM SHYRI (PRANE) | 25 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 25 M2, bosh, jepet per biznese tendryashme, me tualet

Botuar me 14/11/2018
23.000 leke