Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAGJA ALI DEMI

tek kushtrimi i lirise | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2

Botuar më 18/06/2018
15.000 leke

NE FILLIM TE RR. "DURRESIT",

ne qender te Tiranes | 135 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera dyqan, 135 M2, 1 ambjent, gjendja: e rikonstruktuar, punime cilësore dhe bashkëkohore. Instalim elektrik 3 fazor, aspirim ajri. I përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti

Botuar më 18/06/2018
1.000,00 euro

RR. "PETRO NINI LUARASI",

50m mbi Shkollen e Baletit, pas tregut te ri, prane rruges | 35 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 35 M2

Botuar më 18/06/2018
40.000 leke

KONGRESI MANASTIRIT

te Pediatria, ngjitur me kliniken La Vita | 60 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 60 M2, pershtatet per biznese te ndryshme

Botuar më 18/06/2018
28.000 leke

RRUGA NAZMI DISHA

fillim rruge | 105 M2 | 350 Euro

Jepet me qera dyqan, 105 M2, +80m² garazhd(mundesi shitje 160000euro)

Botuar më 18/06/2018
350,00 euro

TE VIZION PLUSI,

Rr. Don Bosko | 52 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 52 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 18/06/2018
40.000 leke

OKAZION!!! POSHTE TV. KLAN, RR. "HYSEN XHURA",

ne rruge kryesore, | 73 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera Bar "Berden", sip. brendshme, 73 M2, mobilim dhe arredim lux + ambient te jashtem me gjelberim 200m². Me çertifikate pronesie lokAli+ambienti jashtem. Çmimi 80.000 leke. (Jepet dhe per afat te gjate kohor me vler

Botuar më 18/06/2018
70.000 leke

PRANE URES SE TABAKEVE, PERBALLE GJYKATES SE APELIT TE TIRANES,

buze rruges kryesore, | 46 M2 | 78.200 Euro

Shitet dyqan, 46 M2, me 2 shkalle zbritje, ambient i ri rregulluar, me tualet, me hipoteke

Botuar më 18/06/2018
1.700,00 euro/m2

NE HYRJE TE RR. "MINE PEZA", PERBALLE LOKAL GRAND,

afer Beneton, buze rruge, | 26 M2 | 96.200 Euro

Shitet dyqan, 26 M2, me tualet, me hipoteke

Botuar më 18/06/2018
3.700,00 euro/m2

RRUGA “ALI DEMI”,

siper Fushes, ne rruge kryesore, nr 191, | 60 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera ambient sip. totale, 60 M2, Ambient i rregulluar, 30.000 leke leke dhe ambient 20m² me cmim

Botuar më 18/06/2018
12.000 leke