Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "DON BOSKO",

brenda kompleksit Vizion Plus | 80 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 80 M2, i rregulluar. I pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 27/02/2020
50.000 leke

RR. "GJERGJ LEGISI"

LAPRAKE, BLLOKU "GINTASH", PERBALLE FUSHES SE SPORTIT | 35 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan mishi, 35 M2, kati I, i pershtatshem edhe per aktivitete te tjera tregtare, jepet me afat te gjate

Botuar më 27/02/2020
20.000 leke

BULEVARDI DYRRAH

Vitrinat Haveriku | 300 M2 | 3.700 Euro

Jepet me qira i tërë ambjenti Vitrinat Haveriku, 300 M2, 1 banjo, Preferohet kontratë afatgjatë, garanci dhe seriozitet

Botuar më 27/02/2020
3.700,00 euro/muaj

TIRANE E RE, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

perballe ish Kesh-it | 50 M2 | 110.000 Euro

Shitet dyqan bar restorant, me ambjent te jashtem funksional per 8 tavolina, 50 M2, Aktualisht ne pune dhe me klientele. Me hipoteke

Botuar më 27/02/2020
110.000,00 euro

RR. SAMI FRASHERI

prane ish Ekspozites Shqiperia Sot | 700 M2 | 5.000 Euro

Jepet me qera ose shitet ambient, 700 M2, kati -1, ambient i paperfunduar

Botuar më 27/02/2020
5.000,00 euro

STADIUMI DINAMO

Kryqezimi i Stadiumit Dinamo | 20 M2 | 20.000 Leke

Ambient i pershtatshem per biznes, 20 M2, 1 ambjent, 1 banjo, ngrohje/ftohje, gjendja: e mire

Botuar më 27/02/2020
20.000 leke

RR. "RESHIT PETRELA"

Kompleksi Usluga, poshte postes numer 5 | 50 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, 1 banjo, me fasad xhami nga ana e kompleksit.

Botuar më 27/02/2020
45.000 leke

RR. "TELENDINI",

tek Xhamlliku | 40 M2 | 32.000 Euro

Shitet dyqan, brenda ne rrugice, pallat i ri, 40 M2, e pershtatshme per banim, zyra, klinik etj

Botuar më 27/02/2020
32.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI

ish fusha e zeze, rr. "Frederik Shiroka", siper market KMY, prane bar Oslos | 25 M2 | 35.000 Euro

Shitet dyqan, 25 M2, kati 2, me tualet dhe korridor me vehte. I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Aktualisht i dhene me qera (per Dentist). Dokumenta te rregullta.

Botuar më 27/02/2020
35.000,00 euro

OKAZION!!! MBRAPA HOTEL MONDIAL

rr. kongresi i Lushnjes, buze rruge kryesore | 25 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 25 M2, kati 1, pallat i ri 2019 i sapo perfunduar, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 27/02/2020
30.000 leke
)