Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. LLAZI MIHO

ish ambjentet e NOA-s ne Misto Mame | 145 M2 | 1.800 Euro
Përshkrim

Jepet me qera dyqan, me cmim OKAZION!, 145 M2, komplet i hapur, pa hapesira ne mes, dhome serveri, tualet punime cilesore ndricimi LED, vetrate xhami 9m, i pershtatshem per banka dhe cdo biznes tjeter, bankomat, 2 parkingje

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
Rr. Llazi Miho, ish ambjentet e NOA-s ne Misto Mame, 145 M2, 1.800 euro
1.800,00 euro/muaj

Botuar më 25/05/2018

Telefon