Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, jepet me qera dy katet e nje godine kater kateshe | 480 M2 | 3.600 Euro

Secili kate, 480 M2, bosh, parkim, uje, roje 24h, pastruese, 3.5m lartesi, I perfshta...

Botuar me 17/09/2018
3.600,00 euro

JEPET ME QERA AMBIENT ME ÇMIM OKAZION!! RR. “SIRI KODRA”,

TEK BULEVARDI RI, | 1.300 M2 | 3.900 Euro

JEPET ME QERA AMBIENT I RI 2-KATESH, 1.300 M2, tavane te varur, punime cilesore, vend per arshensor. Sistem aspirimi, sistem ngrohje-ftohje, ndriçim i bollshem natyral, I pershtatshem per zyra, kolegj, shkolle, banke, etj.

Botuar me 23/09/2018
3.900,00 euro

RR. "MARIJE KRAJA", NR 32,

tek Kodra e Priftit, Porcelan, buze rruge, | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepen me qera 2-dyqane, sip. 45 dhe, 50 M2, ambiente te rregullta, me verand te shfrytezueshme para 25m², me tualet, (ne cmim eshte i perfshire dhe 15% i takses se burimit te te ardhurave).

Botuar me 23/09/2018
30.000 leke

PEBALLE POLITEKNIKUMIT HARRY FULTS,

shitet | 75 M2 | 97.500 Euro

Dyqan, 75 M2, bosh I pershtatshem per cdo loj aktiviteti, me hipoteke.

Botuar me 23/09/2018
1.300,00 euro/m2

RR. "NAIM FRASHERI"

tek KMY | 40 M2 | 90.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, me Hipoteke

Botuar me 22/09/2018
90.000,00 euro

RR."PETRO KORCARI"

tek keshi | 30 M2 | 350 Euro

Jepet me qera dyqan, 30 M2, me kamera, sistem alarmi, qepen me pult. I pershtatshem per zyre

Botuar me 22/09/2018
350,00 euro

SEGMENTI RRUGA E KAVAJES ME KOMUNEN E PARIST

400m ne rrugen dytesore, ne drejtim te Selites | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 70 M2, 1 banjo, bosh, dhe 130m² me cmim 50.000 Leke

Botuar me 22/09/2018
35.000 leke/muaj

RRUGA “ALI DEMI”,

siper Fushes, ne rruge kryesore, nr 191, | 20 M2 | 11.000 Leke

Jepet me qera ambient sip. totale, 20 M2, Ambient i rregulluar, i pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar me 22/09/2018
11.000 leke

NE KRYQEZIMIN E UNAZES ME RRUGEN E BURGUT 313 (TEK SEMAFORI)

perballe Bankes Credins ose kryqezimin e rruges "Asim Vokshi" me rrugen "Jordan Misja". | 18 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera per kohe te gjate dyqan, 18 M2, Prej tre vitesh dhe aktualisht funksionon si zyre noterie. I lire prej dates 15 Shtator.

Botuar me 22/09/2018
35.000 leke

YZBERISHT

tek kthesa e Vodafone | 42 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan furre buke me te gjithe pajisjet e biznesit, 42 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar me 21/09/2018
40.000 leke

RRUGA BUDI

qyteti Studenti | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2, bosh, E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti

Botuar me 21/09/2018
25.000 leke