Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BULEVARDI I RI, PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, prane rruges kryesore | 220 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera dy katet e nje godine, secili kate 2 tualete, ideale per ambasada, shoq...

Botuar më 10/11/2019
1.000,00 euro/muaj

AUTOSTRADA TIRANE DURRES

Km 2, prane BMW-se | 1.600 M2 | 7.000 Euro

Jepet me qera ndertese 4 kateshe, e pershtatshme per biznese te ndryshme, 1.600 M2, n...

Botuar më 04/11/2019
7.000,00 euro

BLLOK, TEK LIBRI UNIVERSITAR,

siper Raifaisen Bank, buze rruge | 150 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera dyqan, 150 M2, i sapo arreduar, shtruar me parket, 3 kondicioner, punim...

Botuar më 04/11/2019
2.000,00 euro

RR. “ALI DEMI”, PERBALLE ISH LOKAL PIRRO MANIT,

ne zone shume te mire | 51 M2 | 73.000 Euro

Shitet ambient, 51 M2, ka funksionuar si Klinike Gjinekologjike, kompletuar totalisht, i ndare ne 3 ambiente, tualet. Me hipoteke.

Botuar më 12/11/2019
73.000,00 euro

RRUGA E TEGUT

Sauk, shitet godine tre kateshe | 165 M2 | 300.000 Euro

Budrum kati I, kati II dhe kati III, 165 M2, me leje ndertimi, me certifikate pronesie. Me oborr perpara.

Botuar më 12/11/2019
300.000,00 euro

TIRANE E RE

Rr. Sami Frasheri | 28 M2 | 45.000 Euro

Shitet Dyqan Gjysëm Bodrum, 28 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 ballkon, verande, bodrum, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 11/11/2019
45.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT KOMPLEKSI KOLAVERI

Mbrapa Lulishtes | 115 M2 | 184.000 Euro

Ambjent per zyre, dyqan ose klinke me hyrje dalje nga te dyja anet e objektit, 115 M2, 3 ambjente, totali i kateve 11, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/11/2019
184.000,00 euro

RR. MUHAMET GJOLLESHA

tek 21 Dhjetori ,mbrapa shkolles Sabaudin Gabrani | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan/magazine, 70 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, e aseksueshme me makine, me pamje ne rruge, e pershtatshme per magazine, dyqan , klinike, studio, ndertese 1-kateshe e ngritur nga toka.

Botuar më 11/11/2019
35.000 leke/muaj

RR. “DURRESIT”

mbrapa Ministris se Arsimit | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera shtepi private e perfshtatshme per biznes, 70 M2, me oborr. Cmimi

Botuar më 11/11/2019
35.000 leke

RR. ELBASANIT

pallati perballe Ekonomikut | 80 M2 | 100.000 Euro

Shitet ose jepet me qera Bar Kafe, 80 M2, 1 banjo, totalisht i kompletuar dhe arreduar ne menyre bashkekohore. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Nderrohet me ap. 1+1 te vogel ne Tirane ose me makine. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 11/11/2019
100.000,00 euro

DURRES

prane Rrotes se kuqe | 50 M2 | 35.000 Euro

Shitet dyqan, 50 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 11/11/2019
35.000,00 euro

RR. MINE PEZA

afer Flores | 25 M2 | 100.000 Euro

Shitet dyqan, ne rruge kryesore, 25 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 11/11/2019
100.000,00 euro

RR. KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 40 M2 | 70.000 Leke

Jepet dyqan buze rruges, 40 M2, 1 banjo

Botuar më 11/11/2019
70.000 leke/muaj
)