Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!! PERBALLE MINISTRISE SE JASHTME, NGJITUR ME MINISTRINE E SHENDETESISE,

buze rruge, | 70 M2 | 230.000 Euro

Shitet dyqan, 70 M2, +50m², kati I. Me hipoteke

Botuar më 09/07/2018
230.000,00 euro

RRUGA SULEJMAN DELVINA

mbas sahatit te Stadiumit Dinamo, | 97 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambjent, 97 M2, me oborr 70 m2. Ne rruge kryesore. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, (bar kafe, restorant, klinike dentare, laborator, etj).

Botuar më 16/07/2018
600,00 euro/muaj

KRYQEZIMI I RRUGES QEMAL STAFA

ME RRUGEN "BARDHYL" | 60 M2 | 135.000 Euro

Shitet dyqan me dokumenta, 60 M2, aktualisht i dhene me qera. Shitet ose kembehet me ap. 2+1. Çmimi

Botuar më 16/07/2018
135.000,00 euro

RR. “KAVAJES”

qendra Condor Center | 42 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, brenda ne qendren Condor, 42 M2, kati 2, Ka funksionuar si dyqan per disa vite ose per zhvillim aktiviteti Call Center. I pershtatshem per zyra ose ambiente biznesi. Perfshire dhe shpenzimet e administrimit te qendres

Botuar më 16/07/2018
25.000 leke/muaj

NE UNAZE, KRYQEZIMI SHKOLLES CAJUPI

rruga Bardhyl, perballe me raiffaisen | 23 M2 | 400 Euro

Ne Rrugen Bardhyl, ne Unazen e Tiranes jepet me qira njesi sherbimi me nje siperfaqe prej 22 m2. Njesia ka nje vendodhje shume te mire, buze Unaze dhe me vizibilitet shume te madh, me fasade per reklamim, e cila te ofron avantazh per te zhvilluar nje aktivitet te suksesshem Eshte perdorur per nje kohe te gjate si dyqan ushqimore por mund te perdoret per njesi te tjera si: berber, byrektore, ushqim, 23 M2, 2 ambjente, totali i kateve 2, 1 banjo, vendparkim, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/07/2018
400,00 euro/muaj

KOMBINAT

Rr."Thoma Koxhaji", buze rruges kryesore | 46 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 46 M2, 1 ambjent, 1 banjo, gjendja: shume e mire, kend 3 faqe xham,hapesire te bollshme perpara

Botuar më 16/07/2018
20.000 leke

BUZE RRUGES SE "DIBRES",

prane Restorant Shameti, | 20 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2, 1 banjo, I pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 16/07/2018
20.000 leke

TEK KOMPLEKSI KIKA II

perballe lulishtes | 25 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 25 M2, 1 banjo, verande, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 16/07/2018
30.000 leke

RR. "5 MAJI",

pallati Shkreli | 45 M2 | 65.000 Euro

Shitet lokal, 45 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, me ambjent te shfrytezueshem perpara. Aktualisht ne gjendje pune. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/07/2018
65.000,00 euro

RR. “DIBRES”,

mbi vilen Gold, 50m majtas, pallati "Edal" | 20 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2, bosh, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 16/07/2018
10.000 leke

NE TIRANE TE RE,

perballe kompleksit Dinamo, ne rruge kryesore | 150 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambient per zyra (3+1), 150 M2, kati 2, 2 banjo, 3 ballkone, i pershtatshem per çdo lloj biznesi ose banim. Jepet me kontrate tre vjecare

Botuar më 16/07/2018
1.000,00 euro