Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

5 MIN NGA BULEVARDI I RI,

Paskuqan, sapo kalon lumen Tirana | 300 M2 | 600 Euro

Jepet me qera godine 1 katshe, 300 M2, lartesia 5m, bosh, oborr perpara per 5 makina,...

Botuar më 16/08/2018
600,00 euro

OKAZION! JEPET ME QERA DYQAN! RR. "URA",

buze rruge, ne pallat te ri, | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, 1 banjo, ambient i rregulluar, i pershtatshem per zyra, ...

Botuar më 12/08/2018
25.000 leke

LAGJA ALI DEMI

tek kushtrimi i lirise | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2

Botuar më 21/08/2018
15.000 leke

RR. MYSLYM SHYRI

ngjitur me shkollen Dora Distria | 25 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 25 M2, ne oborrin e nje vile, tualet me vete, e pershtatshme per zyra

Botuar më 21/08/2018
30.000 leke

MYSLYM SHYRI

afer Ish-Ekspozites | 90 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera Dyqan Bar Kafe, i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 90 m² dhe verande 100 m², kati perdhe, 2 tualete, kondicioner, sistem aspirimi, depo, fasade xhami, mundesi reklamimi, 90 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 21/08/2018
1.000,00 euro

NE BLLOK

Prane Bar Kafe Kaprico | 100 M2 | 300.000 Euro

Shitet dyqan . Kati 1. Pallat i ri me hipoteke. Punime shume cilesore. Aktualisht i dhene me qera afat gjate 1000 euro /muaj, 100 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina

Botuar më 21/08/2018
300.000,00 euro

TE URA DAJLANIT,

TE RROTA E KUQE | 50 M2 | 35.000 Euro

Shitet dyqan me hipotek, 50 M2, 1 banjo, pallat i ri

Botuar më 21/08/2018
35.000,00 euro

RR."DIBRES"

tek Kryqezimi i Oxhakut | 28 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 28 M2

Botuar më 21/08/2018
28.000 leke

RR. "KOMUNA PARISIT",

prane Qendres Kristal, pallati i Arabit, | 210 M2 | 210.000 Euro

Shitet ambient, sip. totale, 210 M2, aktualisht i ndare ne 4 dyqane, 2 tualete. Shiten me vehte ose komplet. Me hipoteke,

Botuar më 21/08/2018
1.000,00 euro/m2

TEK ROZAFA, PRANE OSLOS,

ne nje pozicion shume te mire, | 70 M2 | 300.000 Euro

Shitet dyqan, 70 M2, ne gjendje shume te mire, i pershtatshem per Bar Kafe ose biznes tjeter privat. Me hipoteke

Botuar më 21/08/2018
300.000,00 euro

RR. “ASIM VOKSHI”,

prane stacionit te trenit dhe arkives se shtetit, | 90 M2 | 252.000 Euro

Shitet dyqan, 90 M2, Ambient i rregulluar

Botuar më 21/08/2018
2.800,00 euro/m2

BLV. "ZOG I",

tek qendra tregetare Tirana, | 45 M2 | 100.000 Euro

Shitet dyqan, 45 M2, 1 banjo, me hipoteke.

Botuar më 20/08/2018
100.000,00 euro